Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gromadzą się dowody na to, że Netflix chce być Netflixem gier

Netflix czasami bierze udział w grach, a film zatytułowany „Wybierz własną przygodę” może okazać się hitem. Czarne lustro: Bandersnatch Jako najwybitniejszy przykład. Ale gigant strumieniowania może dalej rozwijać się w grach dzięki nowemu pakietowi dla subskrybentów Netflix, zgodnie z kilkoma raportami z ostatnich kilku dni.

Informacja On ma Pierwszy raport w piątek, Napisałeś, że Netflix chce wyznaczyć dyrektora do nadzorowania nowych działań związanych z grami i że firma bada szereg gier podobnych do Apple Arcade. (Po godzinach, Reuters Utrzymany Że dyrektor ds. Gier to planowana wypożyczalnia Netflix). Firma zdecydowała się również nie umieszczać reklam w grach, zgodnie z Informacja. Ale Informacja Powiedział też, że plany Netflix są nadal „w świetnej formie”.

Jednak w raporcie opublikowanym w poniedziałek Axios Udostępnij więcej informacji z Własne raporty. że Axios Źródło podało, że rozważa nadchodzącą usługę, która będzie oferowana abonentom Netflix, jako „mniejszy pakiet Apple Arcade”, który będzie obejmował zarówno licencjonowane IP Netflix, jak i gry zlecone niezależnym studiom. Usługa może być wyjściem, które „prawdopodobnie zostanie uruchomione w 2022 r.”.

Chociaż Netflix nie potwierdził publicznie potencjalnego rozszerzenia wysiłków związanych z grami, oba zostały wydane w oświadczeniu Informacja I żebrowany, Firma pozostawiła drzwi otwarte na pomysł, że już planuje zrobić więcej z grami:

Nasi członkowie doceniają różnorodność i jakość naszych treści. Dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę – od seriali do filmów dokumentalnych, filmów i oryginalnych seriali w języku lokalnym oraz reality show. Członkowie lubią też dzielić się bezpośrednio swoimi historiami – za pośrednictwem interaktywnych wyświetlaczy, takich jak Bandersnatch I Jesteś przeciwko Dzikiemu, Lub gry oparte na Dziwne rzeczyI Plik Domek z kart I Do wszystkich chłopców. Dlatego cieszymy się, że możemy zrobić więcej dzięki interaktywnej rozrywce.

Netflix to ma Dużo Tytuły oparte na popularnych grach wideo, które znajdują się obecnie lub są w akcji, takie jak CastlevaniaI wampir, I Magik (Który Jeden z największych programów Netflix), Więc firma wyraźnie postrzega wartość gier wideo jako własność intelektualną. Nic dziwnego, że firma będzie chciała skomercjalizować swoją serię poprzez nowe gry lub, w ostatecznej wersji Ouroboros, stworzyć nową grę, która ostatecznie stanie się nową grą. Netflix Pojawiają się w przyszłości.

READ  Visual Studio dla komputerów Mac zostało oficjalnie wycofane

Wydaje się, że Netflix jest na dobrej drodze do 2019 roku – nawiązał współpracę z Telltale Games Sekret Dziwne rzeczy Gra, która umarła, zanim została ogłoszonaZe źródła mówi krawędź To, że „Netflix wkraczał w kosmos i nie ma jeszcze kolekcji gier”. Rozpowiadać plotki Minecraft: tryb fabularny Przetrwał jednak i nadal jest przynajmniej częściowo grywalny Teraz w serwisie Netflix.

Kilka firm próbuje stworzyć Netflix, ale dla gier. Apple Arcade i Xbox Game Pass to tylko to, co przychodzi na myśl. Ale te doniesienia i niezaprzeczalny Netflix wścibski wskazują, że Netflix może tym razem chcieć zjeść lunch.