Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Głośnik Ikea Sonos Picture Frame jest już na ich stronie internetowej

potwierdź co? krawędź Wspomniałem w kwietniu, Dziś wieczorem IKEA wymieniła na swojej stronie internetowej nowy produkt „Ramka do zdjęć z głośnikiem Wi-Fi” firmy Symonisk. Urządzenie, wycenione na 199 USD, nie zostało jeszcze ogłoszone, ale jest to jedna z dwóch nowych współpracy między Ikeą i Sonosem, które mają rozpocząć się w najbliższej przyszłości.

Dla mnie Witryna prawdopodobnie zostanie usuniętaRamka Symfonisk ma 22 cale wysokości, 16 cali szerokości i 2 cale głębokości. Ikea twierdzi, że klienci będą mogli wybierać między „różnymi wymiennymi interfejsami”, a rama będzie oferowana w czarnym lub białym wykończeniu. Lubi Poprzedni producenci SymfoniskRamka na zdjęcia została zaprojektowana tak, aby wtopić się w wystrój Twojego domu i nie wyróżniać się jako oczywiste narzędzie techniczne.

Zdjęcie: IKEA

„Możesz powiesić go samodzielnie na ścianie jako atrakcyjny profil, połączyć go z innymi obrazami na ścianie, postawić na podłodze lub umieścić na ścianie” – mówi Ikea o ramie do obrazu. . Pomimo nazwy „ramka na zdjęcia”, wydaje się, że nie będziesz w stanie umieścić własnych zdjęć w tej ramce; To więcej niż dzieło sztuki. Materiał przedni będzie prawdopodobnie specjalnie zaprojektowany, aby pomóc w przechodzeniu dźwięku.

Ikea potwierdza, że ​​ramka Symfonisk obsługuje AirPlay 2 firmy Apple, umożliwia parowanie stereo – w tym tylną ramkę głośnika Sonos Arc lub Beam – i można nią sterować za pomocą aplikacji Sonos, tak jak poprzednie produkty Symfonisk. Zawiera również cytat z Sonos Product Manager, Sarah Morris: „Współpracując z projektantami, udało nam się zachować cienką krawędź ramy obrazu, jednocześnie ukrywając za nią głębszą głośność akustyczną. W połączeniu z falowodem pozwala nam to aby emitować dźwięk wypełniający pomieszczenie. Większy niż brzmi jak cienki głośnik”.

Kolejnym wspólnym przedsięwzięciem Symfoniska w 2021 r. przez Ikeę i Sonos będzie przeprojektowany głośnik do lamp stołowych. 14 czerwca to ostatnia podobna data, kiedy obie firmy oficjalnie ogłoszą oba produkty – nawet jeśli IKEA posunęła się nieco do przodu tego wieczoru.

READ  Wreszcie, jest luksusowy zegarek pasujący do Twojego McLarena Speedtail