Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gelamco ubezpiecza 65% swojej wartości w Polsce

Widać, że Paul Keynes nie raportuje (więcej) w ujęciu rocznym. Jej księga dystrybucyjna i rezerwy ziemi pozwalają jej rosnąć przez co najmniej dziesięć lat.

Dla wszystkich, którzy chcą zbliżyć się do swoich wyników z 2020 roku, Paul Keynes bez ogródek podkreśla, że ​​chociaż są dobre po rekordowym roku 2019 pod względem sprzedaży nieruchomości, prawdziwa siła jego zespołu nie jest ukryta nigdzie indziej niż w jego miejsce zysku operacyjnego, który został podniesiony do மில்லியன் 180 milionów: Ma również napięty harmonogram wydawania pozwoleń na modernizacje. Obecnie uruchomione projekty w czterech krajach (Polska / Belgia / Wielka Brytania / Francja), a Siła uderzenia ponad ில்லியன் 2 miliardy Pod względem zwrotu z inwestycji na koniec 2023 r.

„Oczywiście przeżyliśmy kryzys na rynku wynajmu biur, szczególnie jak wszyscy w Warszawie. Ale jesteśmy skupieni na planach i projektach” – śmieje się prezes, otoczony prawie kompletnym zespołem zarządzającym, zebranym w Oval o godzinie 15:00.mi W ten czwartek strona Kelamco Arena w Agent.

Najważniejsze elementy są widoczne

Krótko mówiąc, najważniejsze wydarzenia z zeszłego roku mieszczą się w jednej ręce: Osiągnięcia Osiągnięcia – 3,25% – Kiedy Sprzedaż Silver Tower (137 m wysokości) do niemieckiego funduszu Decca Immobile Fund 200 milionów euro; Wszedł na rynek londyński Uruchomienie i powitanie projektu Arch – przed wprowadzeniem na rynek – Warszawa Hub (130 000 m). Położony w dzielnicy Vola, nowym centrum biznesowym stolicy Polski, ten wysoki wielofunkcyjny kompleks składa się z 86-metrowego budynku hotelowego i 130-metrowego dwupiętrowego biurowca ze wspólną pięciokondygnacyjną podstawą.

Geron van der Dulen (po lewej) i Paul Keynes oraz jego dwoje dzieci, Mary-Julie i Michael, odpowiadają odpowiednio za projekty w Anglii i Belgii: Plac Przemysłowy Kelamko.
© Brech von Mal லே

„Jeśli chcemy trochę wolniej dostosowywać godziny pracy na lokalnym rynku, robimy sobie przerwę. Mamy sposób …”

Paul Keynes

CEO de Gelamco

Jeśli fakt, że nie jest obecnie notowany na giełdzie, świadczy o tym, że może to być prawdziwy zasób przemysłowy, Kelamco jest niewątpliwie tego dowodem w swojej branży. Z Warszawy do Brukseli.

READ  Nowa Zelandia pokonuje Austrię, a gospodarz Polska pokonuje Koreę