Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Galaxy Ring pojawia się w widżecie baterii Samsunga i ma zostać wkrótce wprowadzony na rynek

Galaxy Ring pojawia się w widżecie baterii Samsunga i ma zostać wkrótce wprowadzony na rynek

Samsung zaprezentował swój pierwszy inteligentny pierścień – Galaxy Ring w styczniu tego roku podczas firmowej imprezy Galaxy Unpacked. Teraz wydaje się, że firma wkrótce wypuści inteligentny pierścień.

Jak donosi Sammobile, w standardowym widżecie baterii Samsunga pojawił się nadchodzący Samsung Galaxy Ring. Po dodaniu tego widżetu do ekranu głównego smartfona Samsung przejdź do menu ustawień, w którym wyświetli się wiele opcji. Oprócz Galaxy Watch, Galaxy Fit i Galaxy Buds znajdziesz także opcję Galaxy Ring.

„Ponieważ Samsung dodał już Galaxy Ring do swojego widżetu baterii, wierzymy, że w ciągu kilku tygodni lub miesięcy firma wprowadzi na rynek swój pierwszy inteligentny pierścień” – czytamy w raporcie.

Oczekuje się, że firma wprowadzi na rynek urządzenie do noszenia w lipcu tego roku wraz ze smartfonami Galaxy Z Fold 6 i Galaxy Z Flip 6.

Funkcje Samsunga Galaxy RingDostępny w kolorze platynowo-srebrnym, ceramicznym czarnym i złotym, Galaxy Ring ma wklęsłą konstrukcję i solidną, lekką konstrukcję typową dla inteligentnych pierścieni.

Według The Verge Galaxy Ring jest oferowany w rozmiarach od 5 do 13, w ramach asortymentu oznaczonych jako S do XL, i ma wbudowaną baterię o pojemności od 14,5 mAh do 21,5 mAh.

Hon Pak z firmy Samsung wyjaśnił, że Galaxy Ring będzie śledzić różne wskaźniki stanu zdrowia za pomocą wbudowanego zestawu czujników, w tym tętno, częstość oddechów, ruchy podczas snu i czas zasypiania. Ponadto Pak potwierdziła, że ​​pierścień będzie integrował śledzenie cyklu i płodności dzięki współpracy z aplikacją Natural Cycles, zaufanym sojusznikiem firmy Samsung.

poszerza się

Ponadto Pak ujawnił, że Samsung Galaxy Ring będzie zapewniał czas pracy baterii na jednym ładowaniu od 5 do 9 dni.