Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Galaxy Ring firmy Samsung to pierwszy zamach Big Tech na rynku inteligentnych pierścieni

Galaxy Ring firmy Samsung to pierwszy zamach Big Tech na rynku inteligentnych pierścieni

Zbliżenie / Pierścień galaktyki. To jest błyszczące.

SAMSUNG

Najważniejszym produktem Samsunga na Mobile World Conference jest dziwny mały „Galaxy Ring”, monitor kondycji i zdrowia, który został zredukowany do małego kółka, które można nosić na palcu. Istnieją już pierścienie fitness, takie jak Oura Ring i kilka innych, ale jest to pierwszy pierścień jednej z największych firm technologicznych na świecie. Samsung drażnił się już z tym urządzeniem w zeszłym miesiącu, podczas premiery Galaxy S24, a na MWC zobaczymy rendery, krótkie rzuty oka na prototypy i fragmenty informacji.

Co możesz powiedzieć o konstrukcji Galaxy Ring? To okrąg. Podstawowy kolor Samsunga obejmuje błyszczącą metalową obudowę (kolory nie zostały jeszcze sfinalizowane) i coś, co wygląda jak czarne plastikowe wnętrze pierścienia wypełnionego czujnikiem. Zmieszczenie czujników monitorujących stan zdrowia, baterii, procesora i modułu Bluetooth w pierścionku stanowi nie lada wyzwanie, nic więc dziwnego, że cały gadżet jest grubszy i szerszy niż normalnie pierścionek z biżuterią.

Podobnie jak wszystkie inteligentne pierścionki, Galaxy Ring jest większy niż zwykła biżuteria.

Podobnie jak wszystkie inteligentne pierścionki, Galaxy Ring jest większy niż zwykła biżuteria.

SAMSUNG

Jednak w tej chwili nie mamy pełnej listy funkcji, rozmiaru baterii ani innych specyfikacji krawędź Samsung rozmawiał z Samsungiem i powiedział, że pierścień może przynajmniej śledzić „sen, aktywność, tętno spoczynkowe i zmienność tętna”, a także umożliwia śledzenie cyklu menstruacyjnego i płodności. Wszystkie te dane zostaną zintegrowane z aplikacją Galaxy Health. Firma The Verge nie była w stanie uzyskać szacunkowej wartości czasu pracy baterii od firmy Samsung, ale z koreańskiej strony internetowej Wiadomości FN Mówi się, że pierścień wytrzymuje „około 5 do 9 dni”, zanim będzie trzeba go naładować.

Określenie rozmiaru pierścionka jest znacznie bardziej skomplikowane niż w przypadku większości urządzeń do noszenia, ponieważ musi on idealnie pasować do palca, aby nie spadł, ale nie blokował krążenia w palcu. Samsung oferuje dziewięć różnych rozmiarów wyświetlaczy, od rozmiaru pierścienia od 5 do 13. Ustalenie, jakiego rozmiaru pierścionka potrzebujesz, na odległość może być trudne, dlatego uznani gracze, tacy jak Oura, mają 10 dolarów „zestaw rozmiarów” plastikowych półfabrykatów pierścionków, dzięki którym potencjalni nabywcy wiedzą, jakiego rozmiaru pierścionka potrzebują.

READ  Zaha Hadid i SLAMP prezentują rzeźbę świetlną ARIA INFINITA

twierdzi Samsung Odcinek zostanie wydany „jeszcze w tym roku”. Plotka z Wiadomości ET Wcześniej informowano, że pełne ujawnienie nastąpi w lipcu.