Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

FNE w Gdyni Polski FF 2021: Status komara

GDYNIA: polsko-amerykańska wspólna produkcja Stan komara Wyróżniony w głównych turniejach wyreżyserowanych przez Philipa Johna Rimza Festiwal Filmowy w Gdyni, odbyła się w dniach 20-25 września 2021 r. Premiera Rimzy zadebiutowała na świecie podczas oficjalnej selekcji 77. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji, gdzie zdobyła nagrodę Pizado d’Oro za najlepsze zdjęcia.

Stan komara Założona w sierpniu 2007 roku. Richard Boca (Beau Knopp), szalony analityk danych z Wall Street, mieszka samotnie na świecie w estetycznym mieszkaniu z widokiem na Central Park. Pewnego dnia zauważa objawy niepokoju: jego komputerowe mechanizmy wykazują niespójność, w mieszkaniu roją się komary, a psychiatra wpędza go w depresję. Philip John Rimza napisał scenariusz wraz z Mario Jemro

„Pomysł ten wziął się z pomysłu na to, co wydarzyło się w Stanach Zjednoczonych po tym, jak Donald Trump został prezydentem. Patrząc na Stany Zjednoczone w latach 2016-2017, spojrzałem na 2007 rok z nowej perspektywy i zacząłem rysować pewne powiązania, zwłaszcza ze względu na uczucie, że wszystko się kończy.Dziś to uczucie powróciło.Siedzimy w zamknięciu i czekamy na jakieś przebudzenie.Kiedy to się dzieje, kończy się bardzo dziwnym zbiegiem okoliczności.

Należą do nich Charlotte Vega, Pew Knob, Audrey Vasilevsky, Daisy Bishop, Jack Casey i Oliver Martinez.

Film był kręcony w Nowym Jorku i Warszawie w 2020 roku, a wyprodukowany przez Documentary i Special Film Studios. WFDiF We wspólnej produkcji z Lightcraft Oraz Royal Road Entertainment (USA), ze wsparciem Polska Wytwórnia Filmowa.

polscy dealerzy Świat kina Data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Informacje o produkcie:

Producent:
Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Specjalnych WFDiF (Polska)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go wyświetlić, musisz mieć włączoną obsługę JavaScript.

Współproducenci:
Lightcraft (Polska)
Royal Road Entertainment (USA)

Kredyty:
Reżyser: Philip John Rimza
Scenarzyści: Philip John Rimza, Mario Gemaro
DOP: Eric Gorets
Obsada: Charlotte Vega, Beau Knob, Audrey Vasilevsky, Daisy Bishop, Jack Casey, Olivier Martinez

READ  Czy polskie wybory są uczciwe? Prorządowe stronniczość mediów rzuca cień na głosowanie - POLITICO