Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Filar irlandzkiej wysokiej interwencji był cytowany przez Brodie Retallick

Filar irlandzkiej wysokiej interwencji był cytowany przez Brodie Retallick

Andrew Porter, irlandzki rekwizytor, był cytowany po incydencie podczas Seria testów decydujących o zwycięstwie Nad Nową Zelandią w Wellington.

Porter otrzymał żółtą kartkę od sędziego Wayne’a Barnesa po poważnym ataku na drugim wioślarzu All Blacks, Brodie Retallick.

Komisarz James Sheriff, powołując się na komisarza meczowego, poinformował, że Porter czeka przesłuchanie dyscyplinarne za pośrednictwem łącza wideo we wtorek.

Czytaj więcej: Kontuzja Brody’ego Retalka to kolejny cios dla Iana Fostera i jego przyjaciół

Retallick doznał złamanej kości policzkowej i oczekuje się, że zostanie odsunięty na bok przez co najmniej sześć tygodni.

World Rugby powiedział: „Reprezentant Irlandii Andrew Porter weźmie udział w niezależnym przesłuchaniu dyscyplinarnym po tym, jak został powołany przez cytowanego komisarza Jamesa Sheriffa (Australia) za czyn sprzeczny z prawem 9.13 (gracz nie może angażować przeciwnika wcześnie, późno lub niebezpiecznie) w Irlandii Mecz testowy z Nową Zelandią 16 lipca.

Dodał: „Gracz weźmie udział w przesłuchaniu za pośrednictwem łącza wideo przed niezależnym komitetem sądowniczym pod przewodnictwem Adama Casildena (Australia), a dołączą do niego były międzynarodowy gracz Stephane Terblanche (RPA) i były międzynarodowy trener Frank Haden (Szkocja) ”.

READ  The Blues kończą sezon NSW Waratahs ogromnym zwycięstwem nad Eden Park