Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ferguson mówi o wygranej # 4 Falls Series z # 9 w rankingu Florydy

Ferguson mówi o wygranej # 4 Falls Series z # 9 w rankingu Florydy

Czwarty rozstawiony Tennessee stracił późne prowadzenie i nie zdołał odeprzeć weekendowego ataku na dziewiątą Florydę w niedzielnej porażce 7-6 na stadionie Lindsay Nelson, ale jest drugim w rankingu graczem False. Max Ferguson Pozostał w większości pozytywny po kolejnym mocnym tygodniu, który prawdopodobnie dał jego drużynie kolejny skok w rankingu.

To mógł być lepszy tydzień. Chris Armstrong uderzył szczypta pałkarza trzema uderzeniami, szczypiąc w ósmą rundę niedzielnego popołudnia z wielkiego przystanku Vols Sean Honley Podnieść aligatory do zwycięstwa powrotu w nieprzyjaznym środowisku.

Tennessee (27-6, 9-3 SEK) już zakończyło weekendową passę zmierzającą do niedzieli, ale Floryda (11-21, 6-6) była pięć razy poza Knoxville przed zorganizowaniem błyskawicznego rajdu z Honley, aby uciec od czegoś ciężkiego weekendu.

Florida szybko umieścił dwa gole na ósmym miejscu, zanim Armstrong z 6 stóp i 4 piłek trafił wystarczająco dobrze, by przebić się przez wiatr i z łatwością przeleciał przez ścianę z prawego pola, dając gościom prowadzenie 7-6. Wiatr wiał wszystko na prawym polu przez cały dzień – a wręcz przeciwnie, pchał każdą piłkę w środek pola i lewe pole – ale Armstrong nie przeszkadzała ta gwałtowna bryza.

Tennessee miał jednego bazowego biegacza w ósmej i dziewiątej rundzie, ale nie udało mu się nic zrobić z żadnym z nich.

Florida wygrał w dwóch awansach – 1: 0 i 3: 1 – i wpadł na dołek 6-3, po czym zdobył jeden strzał w siódmym meczu i trzy kolejne w ósmej rundzie finału w niedzielę. To było rozczarowujące zakończenie tego, co nadal było dobrym tygodniem dla Falls, ale nadal byli związani w rankingu SEC Eastern Division i SEC, zmierzając do poważnych porad dotyczących ostatecznej rozgrywki w następny weekend, stanowy rywal Vanderbilt, najwyżej sklasyfikowany zespół w kraj.

Będzie to krótka jednodniowa wycieczka do Tennessee nad Great Smoky Mountains na wtorkowy mecz w Zachodniej Karolinie w Cullohe o 17:00 ET, a Falls od razu wróci do domu, aby przygotować się na trzy mecze z Commodores na Lindsay Nelson. .

READ  Matka rycerza, który zginął jesienią, mówi, że jej syn tego nie żałował