Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fan Dev zamyka GTA San Andreas Mod z powodu Take-Two

dekoracyjny obraz

zdjęcie: Rockstar Games / dkluin / Kotaku

Po miesiącach ataków i walk Take-Two Interactive GT Umiarkowany, Ludzie stojący za długim okresem rozwoju San Andreas nowoczesny, gta pod ziemią, Projekt został zabity i usunięty z sieci z powodu „rosnącej wrogości” Take-Two i obaw przed dalszymi problemami prawnymi.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Take-Two Interactive – spółka matka GT Twórcy Rockstar Games – zaangażowani w szał cyfrowego zabijania, Wyślij wiele powiadomień o usunięciu Dla mnie Zdobądź stare GTA z epoki 3D Modyfikacja I porty źródłowe usunięte z Internetu. Wydawca jest również Pozywaj twórców stojących za źródłami źródeł inżynierii wstecznej o Męt I GTA III. W wyniku tej wrogości Podziemie GTA Główny programista dkluin napisał wczoraj w poście Forum GTA Oni i inni projektanci pracujący nad projektem „oficjalnie zaprzestali rozwoju” GTA: Podziemia.

„Ze względu na rosnącą wrogość wobec umiarkowanego społeczeństwa i nieuchronne zagrożenie dla naszego zdrowia psychicznego i finansowego”, wyjaśnił DeClwyn, „ze smutkiem ogłaszamy, że oficjalnie wstrzymujemy rozwój GTA: Podziemia Wkrótce wszystkie oficjalne pliki zostaną przeniesione do trybu offline”.

Dkluin podziękował również społeczności za wsparcie, jakie otrzymali w ciągu ostatnich sześciu lat i wspomniał o całej „wspaniałej pracy” włożonej w projektowanie oraz o „świetnych czasach”, jakie zespół przeżył podczas wspólnej pracy. Ostatni film, zatytułowany po prostu „The End”. Został on dzisiaj przesłany na kanał YouTube zespołu modów.

Podziemie GTA Jest to mod stworzony dla GTA San Andreas Aby połączyć wszystkie powyższe GT Mapy w jednym ogromnym środowisku. Ministerstwo Obrony miało nawet na celu sprowadzenie innych miast bezGT Gry opracowane przez Rockstar do San Andreas, w tym polecane miasta w zastraszać I Pościg.

Mod napotkał już pewne problemy od Take-Two w lipcu. W rezultacie został usunięty z ModDB. Został usunięty ze wszystkich innych oficjalnych źródeł i stron internetowych.

w 2018 roku, Kotaku Udzielił wywiadu dkluinowi na temat moda i całej pracy, która się z nim wiąże. Jego rozwój rozpoczął się w 2014 roku, kiedy miał zaledwie 14 lat. Podziemie GTA Nie jest to proste zadanie kopiowania i wklejania, zamiast tego modyfikatory dodały działania sztucznej inteligencji i ruchu do każdej mapy, dzięki czemu można je obsługiwać tak jak GT miasta. Zespół planował również dodać do gry więcej miast, w tym własne, niestandardowe kreacje.

Rockstar i Take-Two Interactive nie podzielili się swoimi oficjalnymi powodami, dla których podążają za tymi stworzonymi przez fanów modami, ale wielu podejrzewa, że ​​chodzi o kolejną fazę. GT Odnowiony. Jak wspomniałem Kotaku W zeszłym miesiącuI Rockstar pracuje nad linią, która zawiera zremasterowane wersje Grand Theft Auto IIII Męt, I San Andreas Już na Switchu i innych platformach. Chociaż grupa nie została oficjalnie ujawniona, źródła podają, że jej celem jest wydanie jeszcze w tym roku.

READ  Kolejnym ROG Ally od Asusa będzie ROG Ally X