Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Facebook Messenger i Instagram są wyłączone

Facebook Messenger i Instagram są wyłączone

Gigant mediów społecznościowych, Facebook, miał więcej problemów po awarii w środową noc, wraz z usługą Messenger i Instagram.

Witryna DownDetector zgłosiła ponad 5000 problemów zgłoszonych przez użytkowników w ciągu ostatnich 30 minut – chociaż rzeczywista liczba tych problemów jest znacznie wyższa.

Awaria to kolejny kłopot dla firmy technologicznej Marka Zuckerberga. W zeszłym miesiącu , Facebook, Instagram, Messenger i WhatsApp są offline od siedmiu godzin – A to spowodowało ogromny ból głowy głowy i doprowadziło do wyeliminowania dużej części wyceny giełdowej.

Czytaj więcej historie techniczne tutaj

Dzieje się tak zaledwie kilka tygodni po tym, jak jej firma macierzysta Meta (dawniej Facebook) doświadczyła globalnych awarii, które spowodowały wyłączenie trzech z jej najpopularniejszych platform.

Obecne awarie wskazują na problemy z witryną Facebook, aplikacją Instagram oraz wysyłaniem i odbieraniem wiadomości na Messengerze.

Przestój dotyczy również wiadomości wysyłanych za pośrednictwem Facebook Marketplace.

Użytkownicy z całego świata po raz kolejny wyrazili swoją złość na Twitterze.

Jeden z użytkowników napisał: „Facebook instagram messenger znowu nie działa. Cóż, jeśli meta wers zaczyna się w ten sposób, nic nie będzie działać poprawnie. Trzymaj się podstaw, tak jest lepiej”.

Inny powiedział: „Metaverse? Nie możesz utrzymać wersetu Proroka w dobrej formie – trzecia awaria w ciągu tygodni. Instagram, Facebook i Messenger nie działają!”

Trzeci dodał: „Och, Facebook Messenger nie działa… znowu!”

READ  LaPierre Cosmetics wchodzi do internetowej bazy fanów Shreka