Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

EKSKLUZYWNIE: „Polscy fani sprawią, że będzie tak wyjątkowy” – kierowca F1 Robert Kubica nie może się doczekać Grand Prix Polski

Kierowca F1 Robert Kubica nie może Poczekaj, aż Speedway GP w Warszawie, Polska Ma nadzieję, że lokalny faworyt Patrick Doddick wygra przed entuzjastyczną publicznością.
Bartosz Zmarzlik rozpoczął sezon w wielkim stylu od oszałamiającego zwycięstwa w Grand Prix Chorwacji, a Kubica nie może się doczekać kolejnego emocjonującego wyścigu w sobotę Po obejrzeniu play-offów w piątek. .

„To świetna impreza, nie tylko dla polskich kolarzy, ale także dla bycia częścią tak dużej imprezy” – powiedział Eurosport Polska w ekskluzywnym wywiadzie.

Żużel GB

Michelsen: Żadnych przyjaciół na Grand Prix wyścigów samochodowych

17 minut temu

„Przypuszczam, że z organizacyjnego punktu widzenia było to naprawdę trudne, zwłaszcza po tym, co stało się z Covid-19.

„To nie zawodzi!” – Zmarzlik prowadzi z „okrążeniem”

„Nie mogę się doczekać, aż te trybuny będą pełne. Polscy kibice sprawią, że będzie to tak wyjątkowe, nie tylko dla dżokejów, ale dla każdego, kto weźmie udział w Grand Prix. Nie mogę się doczekać tak wspaniałych wrażeń.

„Bartosz Zmarzlik z pewnością jest jednym z faworytów i bardzo chciałbym zobaczyć go wygrywającego, ale tutaj obserwujemy najlepszych kolarzy na świecie. Zwycięstwo nigdy nie jest łatwe i myślę, że w tym konkretnym środowisku są też różnice techniczne na kort lub zwykły tor.

„Zawsze jest znak zapytania, ale za kciuki będzie to dla Zmarzlika. Nie mogę się doczekać bycia częścią tego programu i zapamiętam go do końca życia.”

„To będzie wielkie wydarzenie” – Gortat nie może się doczekać warszawskiego GB

Były polski zawodowy koszykarz Marcin Gortat również będzie zapalonym widzem i ma nadzieję na solidny występ od duńskiego Mikkela Michaelsena, którego zna osobiście.

„Wygląda na duże, to mój pierwszy raz tutaj. Nigdy nie widziałem wyścigu motocyklowego z około 40, 50 lub 60 000 ludzi na stadionie. To będzie niesamowite wydarzenie” – powiedział Gortat, który grał w Orlando Magic , Phoenix Suns, Washington Wizards i Los Angeles Clippers w centrum W NBA „Mam nadzieję, że Polacy znajdą się w pierwszej trójce”.

„Co jest dobre?” – Madsen i Zamarzlik dokonują wyborów pozycji startowej

„Nadal musisz pamiętać, że masz graczy takich jak Tai Woffinden, który wciąż walczy w lidze, ale wciąż jest bardzo doświadczonym graczem. Masz Mikkela Michelsena, który jest w niesamowitej formie i zdecydowanie myśli o wygraniu swojego pierwszego Grand Prix, więc jest wielu kolarzy, którzy mogą walczyć o pierwsze miejsce.

„Mam nadzieję, że Bartosz Smárzlyk zdominuje wszystko, ale chciałbym też zobaczyć Mikela w pierwszej trójce, ponieważ znam go osobiście”.

Speedway Grand Prix 2022 będzie transmitowany na żywo i bez reklam Odkryj + Z wyścigami na żywo również w Eurosport 2.

Żużel GB

Nie mogę się doczekać – Thomsen podekscytowany na Grand Prix Polski

2 godziny temu

Żużel GB

„Z dnia na dzień jestem coraz lepszy” – Madsen z niecierpliwością czeka na SGP Warszawy

2 godziny temu

READ  Polska planuje obniżyć VAT, aby zrównoważyć inflację