Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

EasyJet, Tui, Jet2 i Ryanair wydają świąteczną aktualizację, w której odwołano więcej lotów

EasyJet, Tui, Jet2 i Ryanair wydają świąteczną aktualizację, w której odwołano więcej lotów

System „sygnalizacji świetlnej” został wprowadzony w Szkocja w zeszłym miesiącu, umożliwiając wczasowiczom pierwszy od miesięcy lot za granicę.

Ludzie mogą teraz podróżować na „Zieloną Listę” Państwa Bez konieczności poddawania się kwarantannie, pod warunkiem, że po przybyciu przejdą jeden test.

Jednak większość krajów z tej listy jest zamknięta dla podróżnych z Wielkiej Brytanii, podczas gdy inne zezwalają na wjazd tylko osobom, które zostały w pełni zaszczepione.

Nicola Jesiotr Wielokrotnie apelował o ostrożność przed wakacjami za granicą, mówiąc Szkotom, aby „poważnie zastanowili się, czy naprawdę muszą wyjechać za granicę tego lata”.

Ponieważ lista stale się zmienia, linie lotnicze musiały zaktualizować swoje zasady, pisząc katastrofę ortograficzną dla osób z zarezerwowanymi lotami i hotelami.

Oto najnowsze aktualizacje dla easyJet, Tui, Jet2 i Ryanair:

easyJet

EasyJet odwołane loty i zmienione plany

EasyJet odwołał loty i zmienił plany, jednocześnie dostosowując swój rozkład do zapotrzebowania.

Wiele planów wakacyjnych klientów zostało anulowanych w wyniku zmian, chociaż linia lotnicza powiedziała, że ​​każdemu przysługuje pełny zwrot pieniędzy.

EasyJet wydał swoje najnowsze oświadczenie dotyczące zbliżających się lotów po tym, jak w czerwcu anulowano kilka rezerwacji dla krajów takich jak Hiszpania i Grecja.

„Chcemy przewieźć jak najwięcej klientów na jak największą liczbę lotów tego lata, ale podobnie jak wszystkie linie lotnicze podczas pandemii, nadal dostosowujemy nasz rozkład lotów w oparciu o ograniczenia wprowadzone przez rządy, aby zapewnić, że nasz program lotów jest zgodnie z Lepszym popytem”.

Rzecznik dodał, że easyJet „komunikuje się ze wszystkimi klientami dotkniętymi odwołanym lotem”, aby upewnić się, że są świadomi dostępnych opcji, w tym pełnego zwrotu pieniędzy.

Powiedzieli: „Dajemy klientom większą elastyczność niż kiedykolwiek wcześniej dzięki naszej obietnicy ochrony, która umożliwia klientom bezpłatną zmianę lotów do dwóch godzin przed lotem, jeśli nie mogą już podróżować.

READ  Rynek najmu mieszkań w Polsce: boom czy błogosławieństwo? | Biznes | Wiadomości gospodarcze i finansowe z niemieckiej perspektywy | DW

„Konsekwentnie wzywaliśmy rząd Wielkiej Brytanii do zwiększenia liczby krajów Zielonej Listy i utrzymywał nasze samoloty i załogi w gotowości do czasu, gdy będziemy w stanie zwiększyć do 90% naszej floty do szczytu lata, abyśmy byli gotowi i zdolni nabrać tempa.

TUI

System „sygnalizacji świetlnej” został wprowadzony w Szkocji w zeszłym miesiącu

TUI odwołało tego lata więcej lotów i wakacji do wielu miejsc docelowych.

Grupa podróżnicza odwołała swoje loty do krajów bursztynu i czerwonej listy do przyszłego miesiąca.

TUI niedawno odwołało loty do Turcji i kilku innych miejsc docelowych z powodu ograniczeń w podróżowaniu.

Powiedzieli, że muszą „niestety odwołać wszystkie święta w następujących czerwonych i bursztynowych miejscach” do 13 czerwca.

Aruba, Chorwacja, Cypr, Grecja – Kreta (Chania), Półwysep Chalcydycki, Kefalonia, Preweza, Samos, Santorini, Skiathos, Thassos, Zante – Włochy, Jamajka, Hiszpania – Hiszpania kontynentalna, Formentera, Majorka, Ibiza, Minorka i La Palma.

Wszystkie wakacje TUI Lakes and Mountains zostały odwołane do 13 czerwca, natomiast wyjazdy do Bułgarii, Republiki Zielonego Przylądka, Kostaryki, Dominikany, Egiptu, Meksyku, Maroka, Tunezji i Turcji zostały odwołane do 27 czerwca.

Jet2

Jet2 nie rozpocznie programu wakacji i lotów do 24 czerwca

Jet2 nie rozpocznie programu wakacji i lotów do 24 czerwca.

Powiedzieli: „Poświęcamy czas, aby przygotować wszystko na naszych lotniskach, w naszych samolotach i w naszych ośrodkach, aby zapewnić Ci jak najbezpieczniejsze i najsprawniejsze wakacje.

Nie czekaj, aż nasze zespoły w Wielkiej Brytanii i za granicą powitają Cię z powrotem – z przyjemnością zapewnimy Ci wakacje, na które zasługujesz.

„Jeśli w jakikolwiek sposób wpłynie to na Twoją rezerwację, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Uprzejmie prosimy o powstrzymanie się od kontaktu z nami i oczekiwanie na nasz kontakt z dalszymi szczegółami.

READ  Premierzy Polski i Litwy podpisują porozumienie o współpracy - Pierwsze Wiadomości

Czy wiesz, że możesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, subskrybując nasz codzienny newsletter?

Codziennie rano i w porze lunchu wysyłamy biuletyn zawierający najnowsze nagłówki.

Wysyłamy również aktualizacje dotyczące koronawirusa o godzinie 17:00 w dni powszednie i całą masę artykułów, które trzeba przeczytać na cały tydzień w niedzielne popołudnia.

Rejestracja jest prosta, łatwa i bezpłatna.

Możesz wpisać swój adres e-mail w polu rejestracji powyżej, naciśnij subskrybuj, a my zajmiemy się resztą.

Alternatywnie możesz zarejestrować się i przejrzeć resztę naszych biuletynów Tutaj.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej 14 dni przed odlotem, kiedy będziemy mieli najnowsze oficjalne informacje.

„Od czasu do czasu nie ma potrzeby podejmowania żadnych działań – i radzimy nie rozpoczynać organizowania takich rzeczy jak testy Covid-19 przed najwcześniejszą podróżą, ponieważ wymagania dotyczące podróży mogą się zmienić tutaj i za granicą”.

Ryan Air

Ryanair nadal obsługuje niektóre loty podczas pandemii

Ryanair nadal obsługiwał niektóre loty w czasie pandemii – głównie na trasach krajowych, w ramach niezbędnych podróży.

Tania linia lotnicza lata teraz do krajów z zielonej i bursztynowej listy, ale oferuje pasażerom większą elastyczność.

Jeśli chodzi o nowe rezerwacje na lato, linia lotnicza ma na swojej stronie internetowej oświadczenie, które mówi: „Wiemy, że Twoje plany mogą się zmienić, więc zrezygnowaliśmy z opłaty za zmianę lotu dla wszystkich nowych rezerwacji dokonanych przed 30 czerwca 2021 r. na podróż przed październikiem 31, 2021.”

„Możesz teraz dokonać do dwóch zmian lotu do 31 października 2021 r. Zapewnia to pełną elastyczność i spokój ducha.

Nasza oferta promocyjna bez opłaty za zmianę obowiązuje dla rezerwacji dokonanych po 10 czerwca 2020 r.

„Zmiany lotów należy dokonać co najmniej 7 dni przed pierwotnie zaplanowanymi godzinami wylotu, aby skorzystać z promocji. Mogą obowiązywać różnice w cenie i cenie produktu”.

READ  bne IntelliNews - Allegro będzie musiało działać szybko, aby powstrzymać powódź Amazonki