Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dystrybutor Apple B&H Photo wymienia „M2 Mac mini” i „Mac mini tower” przed WWDC

Certyfikowany przez Apple sprzedawca B&H Photo wywołał dziś rano pewne spekulacje na temat nowego sprzętu, który możemy zobaczyć na Apple Keynote WWDC w poniedziałek, wraz ze zwykłymi wersjami iOS 16, macOS 13 i innymi wersjami oprogramowania.

Dostawca ustawił zastępcze strony produktów dla Jeszcze nie wydane M2 Mac mini (The M1 Mac mini zadebiutował w październiku 2020 r.) i wygląda na zupełnie nowy”Mac mini wieżaCo może być nawiązaniem do nowego Apple Silicon Mac Pro…

Oczywiście to wszystko może być wielkim oszustwem. Wykazy witryn internetowych u autoryzowanych sprzedawców Apple są często niewiarygodnymi wskaźnikami. Ogólnie rzecz biorąc, Apple nie udostępnia szczegółowych informacji o swoich reklamach partnerom zewnętrznym do czasu zakończenia wydarzenia. W przeszłości detaliści Utwórz strony zastępcze Do wszystkich rodzajów produktów Apple, które nigdy się nie spełniły.

Jednak wiele osób spodziewa się, że Apple uruchomi w poniedziałek kolejną fazę krzemu Apple, wraz z wprowadzeniem na rynek układu M2.

Będzie to prawdopodobnie widoczne w środku jako chip zasilający MacBook Air nowej generacji, który będzie miał również przeprojektowaną obudowę i kilka nowych opcji kolorystycznych. Ale coś takiego jak spec mini Mac mini nie jest wielkim skokiem. Oczekuje się, że układ M2 będzie miał dodatkowe rdzenie GPU w porównaniu z układem M1 i będzie wykorzystywał projekty rdzenia procesora i karty graficznej znajdujące się w układzie A15 iPhone’a 13, co przekłada się na wzrost wydajności o około 10% i znaczną poprawę efektywności energetycznej.

Lista produktów Mac mini Tower zdaje się wskazywać, że urządzenie jest zasilane przez układ M1 Pro. Może to być kolejną wskazówką, że informacje są fałszywe lub po prostu wprowadzają w błąd. Już wcześniej pojawiły się plotki, że Apple przygotowywał się do aktualizacji Maca mini, który ma w środku układ M1 Pro, ale kto wie, do czego odnosi się „wieża”.

READ  Długo oczekiwana funkcja PSN pojawi się już wkrótce

Większość ludzi spodziewa się zobaczyć w poniedziałek nowego Maca Pro. Rzut oka na nowe urządzenie i kilka szczegółów na temat specyfikacji technicznych. W rzeczywistości firma Apple potwierdziła już istnienie nowego komputera Mac Pro pod koniec swojego marcowego wydarzenia, wywołując podekscytowanie „Został jeszcze tylko jeden produkt: Mac Pro, ale to na inny dzieńOczekuje się, że Apple Silicon Mac Pro trafi do sprzedaży dopiero pod koniec roku.

WWDC rozpoczyna się w poniedziałek o 10 rano PT. Oprócz nowych komputerów Mac, Apple zaprezentuje główne aktualizacje dla wszystkich swoich platform oprogramowania: iOS 16, macOS 13, iPadOS 16, watchOS 9 i tvOS 16.

WWDC 2022 jest również pierwszym osobistym wydarzeniem Apple od czasu COVID, w którym media i prasa są zaproszone do oglądania filmów przewodnich w kampusie w Apple Park. Bądź na bieżąco z 9to5Mac, aby uzyskać pełne pokrycie wszystkich reklam.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple: