Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Drużyna NENT zwyciężyła w Pucharze Świata Kobiet dla Polski

Nordic Entertainment Group (Grupa NENT) nabyła wyłączne prawa medialne do pokazywania Mistrzostw Świata FIFA Women’s World Cup 2023 w Polsce w serwisie streamingowym ViaPlay.

Zespół NENT posiada już prawa do pokazywania Mistrzostw Świata FIFA Women’s World Cup 2023 na ViaPlay w Szwecji, Norwegii i Danii.

Komentując rozwój, dyrektor FIFA Assisted Media Rights and Content Services Jean-Christophe Pettit powiedział: „Drużyna NENT wykazała silne zaangażowanie w kobiecą piłkę nożną i cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z nimi podczas Mistrzostw Świata FIFA Kobiet w Polsce . . Z niecierpliwością czekamy na współpracę z zespołem NENT w celu dalszego rozwoju reputacji kobiecego sportu w Polsce.

Peter Norend, dyrektor sportowy Grupy NENT, dodał: „Ponad 1 miliard widzów obejrzało Mistrzostwa Świata FIFA Kobiet 2019 – początek. Piłka nożna kobiet to jeden z najszybciej rozwijających się sportów na świecie, a młody i ekscytujący polski „Arlis” jest gotowy do awansu. Z niecierpliwością czekamy na kibicowanie i zachęcanie polskich widzów na każdym meczu z Australii i Nowej Zelandii.

W sierpniu Polska zaoferuje oryginalne produkty, międzynarodowe filmy i seriale, treści dla dzieci i najlepsze gry na żywo, takie jak Bundesliga, Liga Europy UEFA i Liga Konferencyjna UEFA piłka nożna, W Series Motorsport, rzutki PTC i wiele innych. 1 powinien pochodzić z 2023 roku.

READ  Polskie oczy to dla niektórych konieczność przed czwartą falą COVID