Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Domma zbiera 950 000 euro na badania i rozwiązania dotyczące menopauzy •

Domma zbiera 950 000 euro na badania i rozwiązania dotyczące menopauzy •

Zawsze, start-up z siedzibą w Barcelonie, zajmujący się badaniami, leczeniem i wsparciem w zakresie menopauzy, zebrał 950 000 euro dzięki połączeniu kapitału własnego i długu. Celem finansowania, kierowanego przez firmę Secways przy wsparciu Antai Ventures i wspieranego przez strategiczne anioły biznesu i ENISA, jest rozwój badań naukowych i opracowanie nowych rozwiązań biotechnologicznych poprawiających zdrowie kobiet w okresie menopauzy. Założycielki Cristina Martinez i Mireya Roca planują wykorzystać kapitał do dalszej cyfryzacji wsparcia w okresie menopauzy i rozszerzenia zasięgu na konsumentów.

Podkreślając zaangażowanie inicjatywy w zwalczanie piętna związanego z menopauzą, Cristina Martinez podkreśliła cel, jakim jest zapewnienie wsparcia i rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Secways i Antai Ventures pochwaliły przywództwo i misję Dommy, uznając potencjał startupu w zakresie znacznej poprawy jakości życia kobiet przechodzących menopauzę.

Gama produktów Domma rozwiązuje problem braku równowagi hormonalnej i emocjonalnej dzięki naukowo popartym naturalnym alternatywom. Oferta obejmuje pożywienie i mieszanki adaptogenów regulujące gospodarkę hormonalną, suplementy poprawiające libido i zdrowie seksualne, serum intymne, suplementy poprawiające sen i relaksujące herbaty ziołowe. Dzięki ponad tysiącowi subskrybentów spersonalizowanych planów leczenia i wsparcia w okresie menopauzy, w tym cyfrowego planu zwiększania libido kobiet, Domma osiągnęła 350% wzrost w 2023 r., drugim roku, i zbudowała społeczność ponad 100 000 kobiet skupionych na menopauzie i zdrowiu dojrzałych kobiet . Domma z siedzibą w Barcelonie działa obecnie w dziesięcioosobowym zespole, gotowym na dalszy rozwój i wpływ.

READ  Jak skuteczna jest szczepionka BNT162b2 w ochronie dzieci i młodzieży przed Omicronem?