Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Disney+ ujawnia plany uruchomienia dla ponad 40 krajów, w tym RPA, Turcji i Polski – TBI Vision

Pam i Tommy

Disney+ ujawnił plany uruchomienia tego lata w ponad 40 krajach, z wprowadzeniem w RPA, Turcji i Polsce.

Mouse House Streamer zadebiutuje w RPA 18 maja, a w czerwcu w kilku innych krajach, w tym w Algierii, Bahrajnie, Egipcie, Iraku, Jordanii, Kuwejcie, Libanie, Libii, Maroku, Omanie, Palestynie, Katarze, Arabii Saudyjskiej , Tunezja, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Jemen 8 czerwca.

Albania, Andora, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Grecja, Węgry, Kosowo, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Malta, Czarnogóra, Macedonia Północna, Polska, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Turcja Następnie nastąpi 14 czerwca po Watykanie, a 16 czerwca w Izraelu.

Disney+ pojawi się także w takich regionach, jak Wyspy Owcze, Wyspy Alandzkie, St Maarten, Svalbard, Jan Mayen, Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego, Gibraltar, Wyspy Pitcairn, Święta Helena, Polinezja Francuska, Francuskie Terytoria Południowe, St Pierre i Miquelon Overseas Collective.

Subskrybenci będą mogli oglądać oryginalne treści, w tym serię Star Wars Mandalorianin I Boba FettaJak również programy Marvela hak I lokioraz więcej filmów i programów takich marek, jak Disney, Pixar, National Geographic i nie tylko, zaczynając od Simpsonowie do Pam i Tommy.

Disney + ostatnio Powiedział, że to zostanie pokazane Subskrypcja z reklamami oraz opcja bez reklam, zaczynająca się w Stanach Zjednoczonych pod koniec 2022 r., przed ekspansją międzynarodową w 2023 r., plus plany Zwiększ wydatki na treści do miliarda dolarów.

READ  Najlepsza scena dla lokalnych kajakarzy o Puchar Burmistrza w Polsce