Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Devon Conway „fit and shot” dla Black Caps powraca po „dziwnej” złamanej ręce

Devon Conway jest sprawny i poszukiwany z potencjalnego powrotu do Black Caps w sobotę po opuszczeniu siedmiu tygodni z powodu Złamał prawą rękę po uderzeniu rakietą w gniewie.

W jedenastym meczu treningowym Nowej Zelandii z Bangladeszem na Mount Monganui 30-latek leworęczny doznał kolejnej drobnej porażki po powrocie z gry we wtorek.

on Wyszedł z drugiej piłki kaczki Do speedstera AJ Chowdhury’ego z Bangladeszu po poślizgu obręczy w zachmurzonym terenie w Bay Oval, gdy Black Caps goszczą Bangladesz na swój pierwszy test w Nowy Rok.

Devon Conway zdobył najwyższy wynik w czerwcowym finale World Trials w Southampton.

Mateusz Impey/Photosport

Devon Conway zdobył najwyższy wynik w czerwcowym finale World Trials w Southampton.

Jednak Conway powiedział, że jego ręka czuła się lepiej po czystej sesji, choć raczej niż w środku, po tym, jak nie trafił go w meczu od czasu jego 46. meczu z Anglią w Nowej Zelandii. Wygranie półfinału Pucharu Świata Twenty20 w zeszłym miesiącu w Abu Zabi.

Czytaj więcej:
* Devon Conway tworzy kaczkę na dwie piłki po powrocie po kontuzji przeciwko Bangladeszowi
* Devon Conway przygotowuje się do powrotu testu czarnych kapsli przeciwko Bangladeszowi
* Miejsce testowe Rossa Taylora pod lupą pod kątem pierwszego testu domowego tego lata
* Odbijający Black Caps, Devon Conway, ściga się, aby być gotowym na test 1 stycznia po „momencie absurdu”
* Nowa Zelandia vs Anglia w liczbach: wszystkie rekordy z inauguracji oszałamiającego debiutu Devona Conwaya

„Moja ręka naprawdę dobrze się zregenerowała i to stawia mnie w wyborze do następnego testu” – powiedział Conway. Rzeczy Środa.

„Tu i tam jest czułość, ale nic poważnego i nie martwi mnie to zbytnio. Jestem sprawny, zwolniony i podekscytowany, jeśli zostanie wybrany.”

Jego zwolnienie w udanej pogoni za Czarnymi Kapturami było ostateczne. Uderzył swoją rakietę z frustracji po tym, jak Joss Butler zbił go z tropu, gdy wyglądało na to, że Anglia była pod kontrolą, ale Daryl Mitchell strzelił z Black Hats, decydując o życiu (72 z 47 piłek).

Skany ujawniły następnie, że Conway złamał piątą kość śródstopia w prawej ręce, zmuszając go do opuszczenia finału (co Black Caps przegrali z Australią) oraz dwutestową serię w Indiach.

Conway mógł tylko patrzeć, jak jego koledzy z drużyny poślizgnęli się przez indyjską rotację, przegrywając serię 1:0, ale jest prawie pewne, że otworzy swój pierwszy test w Nowej Zelandii z Bangladeszem po udanej trasie w Anglii w czerwcu.

Devon Conway, tak, przeoczył finał Pucharu Świata T20 w zeszłym miesiącu z powodu złamania kości ręki.

David Grey/Photosport

Devon Conway, tak, przeoczył finał Pucharu Świata T20 w zeszłym miesiącu z powodu złamania kości ręki.

W środę spędził 76,4 grając „w błocie” i powiedział, że nie ma większych problemów z jego ręką, łapiąc dużo piłek w połowie.

Siła pięści [for batting] Wróciło dobrze. – To mnie tak naprawdę nie powstrzymywało – powiedział Conway.

„Przywrócenie pełnej siły boisk może zająć trochę więcej czasu z powodu dysonansu kości i mięśni”.

Kaczka Conwaya nie będzie więc zbytnio przejmować limiterów Jego niesamowity pierwszy rok w międzynarodowym krykiecie, w tym trzy najbardziej pamiętne przesłuchania w Anglii, z 200 w swoim pierwszym pojawieniu się w Lord Decydujące 54 cale Ostateczny sukces Mistrzostw Świata Testów nad Indiami w Southampton.

„Pomimo tego, że był to mecz treningowy, kiedy odpadniesz, musisz pogodzić się z konsekwencjami tego” – powiedział Conway.

„Oczywiście byłoby lepiej być w środku, ale i tak miałem dobry dzień na treningu”.

Od lewej do prawej: Tom Latham, Ross Taylor i Devon Conway świętują zwycięstwo w finałowych próbach światowych Black Cubs.

Mateusz Impey/Photosport

Od lewej do prawej: Tom Latham, Ross Taylor i Devon Conway świętują zwycięstwo w finałowych próbach światowych Black Cubs.

Oczekuje się, że urodzony w RPA napastnik otworzy z zastępczym kapitanem Tomem Lathamem w Bay Oval w swoim czwartym teście i ma Naucz się lekcji z pierwszej ręki po „dziwacznym wypadku”.

Powiedział: „Nie uderzaj w rakietę”.

„Moim przesłaniem dla innych krykietów będzie próba kontrolowania emocji w ogniu bitwy.

„Starasz się unikać swojej rakiety”.

Tymczasem, w odpowiedzi na ogłoszenie Nowej Zelandii XI 146-7, w którym Jacob Bola z Wellingtona zdobył najwyższy wynik z 57 punktami po dodaniu w sumie 21 nocy, Bangladesz miał w środę 269-8 w stłuczkach.

Policjant z czarnych taksówek, Nile Wagner, nie uzyskał awansu na 14 punktów po 66 golach Mahmouda Al-Hassana Joya i Mushfiqa Rahima oraz 41 punktów od bramkarza Leightona Dasa.

Nowa Zelandia XI vs Bangladesz, dwudniowy mecz, Bay Oval, Mt Maungani: Nowa Zelandia XI 146-7 grudnia (Jacob Paula 57; AJ Choudhury 3-27) Remis z Bangladeszem 269-8 (Mahmoud Al-Hassan Joy 66, Mushfiq Rahim 66).

READ  Gorące wykończenie sprawia, że ​​Danny Lee jest krótki na Bermudach