Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czym jest Transform Pokemon w Pokemon GO?

Gracze mogą się ostatnio zastanawiać, czym jest Transform Pokemon.

Każdy, kto próbuje nadążyć za własnymi badaniami, może zauważyć zadania, które dotyczą tej tajemnicy; Nie nazywają tego imieniem ani numerem, tylko pseudonimem „Transformacja”. Niezwykle spostrzegawczy fani mogą już wiedzieć, kto to jest, ale to wielka odkrycie dla wszystkich.


Specjalne Pokemony dostępne do Prima Aprilis

Ta tajemnicza dywersja Pokemonów jest tak naprawdę To samo. Jej umiejętność naśladowania dowolnego przeciwnika przyniosła mu przydomek „Transformator”.

Powód, dla którego trenerzy mają za zadanie dogonić go dla własnych badań, ma związek z nim Prima Aprilis. Podczas imprezy sprytnie nazwano primaaprilisowe 2-Oh? -22, Ditto Disguses miały ogromne tempo pojawiania się, więc miejmy nadzieję, że każdy boss będzie miał szansę złapać przynajmniej kilka.

Złapanie tego samego jest zwykle bardzo trudne. Tylko niewielka ilość Pokemonów może być przebraną rzeczą. Normalnie trenerzy musieliby mieć na tyle szczęścia, aby znaleźć przebranie, podnieść je, a następnie mieć na tyle szczęścia, aby faktycznie byli przebrani.

Prima aprilis & # 039;  2-) godz.  -22 to jedno z pierwszych wydarzeń sezonu Alola (zdjęcie via Niantic)
Prima aprilis 2-) h? -22 to jedno z pierwszych wydarzeń sezonu Alola (zdjęcie via Niantic)

Jednak wraz z prima aprilisowym wydarzeniem przebrania się rozpowszechniały coraz częściej. Oto możliwe obecne przebrania:

  • Akans
  • z uczuciem
  • NATO
  • Sursket
  • Vignon
  • podwójnie
  • Swirlex

Shiny Ditto może być również za jednym z tych przebrań. To jest jednak haczyk; Gdyby któryś z tych patów był błyszczący, z pewnością nie byłby. Instruktorzy będą musieli złapać zwykły krążek, a następnie mieć nadzieję, że będzie on tak samo błyszczący jak wcześniej.

Może wydawać się niemożliwe, aby wiedzieć, czy konfrontacja jest naprawdę taka sama. Szczerze mówiąc, jest to prawie niemożliwe. Istnieje jednak przewodnik, z którego mogą skorzystać trenerzy.

Wszystkie maskarady mają wysokie wskaźniki łapania, więc powinny być łatwe do złapania. To samo ma jednak mniej wskaźnik połowu. Tak więc, jeśli jedno z tych spotkań jest trochę trudne do uchwycenia, istnieje duża szansa, że ​​będzie to przekonujące.Edytowane przez Sego Samuela Balla