Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Crusaders wzywają innego byłego All Black, ponieważ ich kryzys kontuzji się pogarsza

Crusaders wzywają innego byłego All Black, ponieważ ich kryzys kontuzji się pogarsza

Ryan Crotty w akcji przeciwko Springboksom podczas Mistrzostw Świata 2019 w Japonii.

Hannah Peters/Getty Images

Ryan Crotty w akcji przeciwko Springboksom podczas Mistrzostw Świata 2019 w Japonii.

Zabici Crusaders wezwali innego byłego All Black, gdy ich kryzys kontuzji się pogorszył.

Cztery lata po odejściu z tytułu Super Rugby i udaniu się do Japonii, aby zagrać w Kubota Spurs, rozgrywający Ryan Crotty wraca w tym tygodniu do treningów z drużyną w Christchurch.

34-letni kapitan Crusaders rozegrał ostatnie ze 151 meczów w swojej karierze w 2019 roku, będąc szóstym zawodnikiem z największą liczbą występów w historii drużyny.

Stało się to po tym, jak centurion All Black and Blues, zdobywca Pucharu Świata, Jon Afua, odpowiedział na wezwanie SOS w zeszłym tygodniu, kiedy zaoferował bilet w obie strony z Francji i zaczął wspierać Tighthead przeciwko Waratahs w sobotnią noc.

Pomocnik All Blacks i wicekapitan Crusaders, David Havili, kontuzjował ścięgno podkolanowe w tym meczu i tylko „cudownym” występem byłby Cullen Grace nr 8, który kontuzjował kolano w tym samym meczu, występując ponownie w tym sezonie.

Jeśli Haveli i Grace dostaną zadrapania na ten sezon, lista zawodników Crusaders, którzy wypadną z gry w tym roku, wzrośnie do dziewięciu. W skład grupy wchodzą już rekwizyty All Blacks Fletcher Newell, Joe Moody, George Bower i skrzydłowy All Blacks Sevu Reece.

Zdjęcie Ryana Crotty'ego grającego przeciwko Chiefs podczas sezonu Super Rugby 2019.

Phila Waltera/Getty Images

Zdjęcie Ryana Crotty’ego grającego przeciwko Chiefs podczas sezonu Super Rugby 2019.

Crusaders zrzucili także trzy kolejne ciała, ponieważ młodzi obrońcy Maka Springer, Noah Hotham i Taha Kimara dołączyli do nowozelandzkiej drużyny do lat 20 przed ich kampanią na Mistrzostwach Świata.

Podczas gdy Crusaders czekają na wyniki swoich poszukiwań Haveli, Crotty trenował z drużyną we wtorek w Rugby Park w Christchurch, przygotowując się do meczu sezonu regularnego przeciwko Hurricanes w Wellington w sobotnią noc.

Crotty wykonał 48 testów dla All Blacks, ostatnio podczas Mistrzostw Świata 2019 w Japonii, zdobywając trzy kolejne tytuły Super Rugby z Crusaders przed wyjazdem za granicę.

READ  „Europa zatrzęsła się ze strachu” – reakcja na Leinster Knipper

Crusaders zmienili nazwę West Stand of Orangetheory Stadium na „Ryan Crotty Stand” na swój 150. mecz w ramach serii.

Główny trener Crusaders, Scott Robertson, wystawi swój skład na spotkanie z Hurricanes w czwartek, chociaż jest mało prawdopodobne, aby Crutty pojawił się na 23.

Jack Goodhue lub Dallas McLeod prawdopodobnie będą partnerem Braydona Ennora w pomocy zamiast Haveli.