Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Chromecast z Google TV (4K) otrzymuje Androida 12 z najnowszą aktualizacją

Wkrótce po ogłoszeniu przez Google Chromecast z Google TV (HD) W zeszłym miesiącu Google potwierdziło, że wkrótce Zaktualizuj swój starszy model 4K do Androida 12. Firma rozpoczęła teraz wdrażanie aktualizacji modelu 4K, uaktualniając klucz sprzętowy do przesyłania strumieniowego z Androida 10 do Androida 12.

Aktualizacja (numer kompilacji STTE.220621.019.A2.9082754) ma rozmiar 722 MB i zawiera poprawki zabezpieczeń Androida z lipca 2022 r. Wprowadza kilka nowych funkcji wprowadzonych przez Google w systemie Android 12 w zeszłym roku, w tym przełącznik kamery i mikrofonu, który umożliwia użytkownikom wyłączenie lub zezwól na dostęp Do kamery i mikrofonu dla aplikacji. Ponadto aktualizacja zawiera dodatkowe ustawienia, które pomogą użytkownikom kontrolować format HDR i dźwięk przestrzenny.

Jeśli nie otrzymałeś jeszcze aktualizacji Androida 12 na swojego Chromecasta z Google TV (4K), możesz to sprawdzić ręcznie, przechodząc do aktualizacja systemu w ustawieniach urządzenia. Aby uzyskać do niego dostęp, kliknij swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu i wybierz Ustawienia. Na następnej stronie wybierz System Następnie otwórz plik Na około Sekcja. 9do5Google Zauważ, że może być konieczne rozparowanie i ponowne połączenie Chromecasta Voice Remote z Piloty i akcesoria Menu w ustawieniach Chromecasta po aktualizacji. Sprawdź sekcję poniżej, aby zapoznać się z pełnym dziennikiem zmian.

  • Uaktualnij system operacyjny Android TV z 10 do 12
  • Dodatkowe ustawienia użytkownika pozwalają kontrolować format HDR i dźwięk przestrzenny
  • Nowy! Dopasowanie częstotliwości odświeżania treści umożliwia przełączanie między częstotliwościami odświeżania
  • Zwiększ bezpieczeństwo i prywatność
  • Nowe przełączniki prywatności kamery i mikrofonu umożliwiają wyłączenie lub włączenie dostępu do kamery/mikrofonu dla wszystkich aplikacji
  • Aktualizacja poziomu poprawki zabezpieczeń Androida do lipca 2022 r.
  • Poprawki błędów i ulepszenia wydajności

Czy otrzymałeś aktualizację Androida 12 na swojego Chromecasta z Google TV (4K)? Czy napotkałeś jakiekolwiek problemy podczas lub po instalacji? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.


Przez: 9do5Google

READ  Użytkownicy iPhone'a 14 Pro mają problem z rozmowami telefonicznymi CarPlay