Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Chris Rock otwiera program komediowy z komentarzami na temat spoliczkowania Willa Smitha na rozdaniu Oskarów

Komik Chris Rock wystąpił publicznie w czwartek po raz pierwszy, odkąd spoliczkował nagrodzonego Oscarem aktora Willa Smitha za żartowanie z żony Smitha podczas rozdania Oscarów.

Nocny występ w Bostonie ma miejsce zaledwie trzy dni po tym, jak Smith uderzył rockmana na scenie rozdania Oscarów, zadziwiając publiczność 94. Oscarów i widzów oglądających w domu.

Rock spotkał się z gromkim aplauzem i powiedział publiczności: „Wciąż mam do czynienia z tym, co się stało”, zgodnie z klipem audio wydanym przez hollywoodzki sklep Variety. Obniżył także oczekiwania publiczności, że będzie mówił o tym klapsie, mówiąc im: „Jeśli przyszedłeś to usłyszeć, nie jestem… Podobał mi się cały program, który napisałem przed tym weekendem”.

„Kochamy cię”, ktoś krzyknął w pewnym momencie, wywołując okrzyki publiczności, zgodnie z nagraniem.

Podczas niedzielnego rozdania Oskarów Rock zażartował na temat fryzury Jady Pinkett Smith. Pinkett Smith opowiedziała się publicznie o swojej diagnozie łysienia, które może powodować łysienie.

Jada, kocham cię, wręczając nagrodę GI Jane 2, Rock powiedział: „Nie mogę się doczekać, żeby to zobaczyć”, porównując Pinketta Smitha do postaci Demi Moore, GI Jane, która zerwała w filmie z 1997 roku.

Smith natychmiast wstał z miejsca na przedzie sceny i wspiął się na scenę, uderzając Rocka w twarz, po czym usiadł i krzyczał na Rocka, by nie wypowiadał mu imienia żony.

W ciągu godziny Smith wygrał nagrodę dla najlepszego aktora i otrzymał owację na stojąco. Podczas swojej pięciominutowej przemowy akceptacyjnej Smith wystąpił w obronie swojej rodziny i przeprosił akademię. Dzień później Smith przeprosił komika, akademię i widzów domowych, mówiąc, że jest „nie na linii” i że jego działania „nie wskazują, kim chcę być”.

Ceny biletów na koncerty rockowe poszybowały w górę po uderzeniu. W Bostonie uczestnikom zabroniono wnoszenia telefonów lub innych urządzeń nagrywających na swoje miejsca.

READ  Na ulicach bogatego przedmieścia Sydney wybucha dzika awantura ślubna

George Guay, 24-letni fan z Bostonu, który dorastał w Everybody Hates Chris, powiedział, że kupił bilet po rozdaniu Oscarów.

„On jest najgorętszą gwiazdą na świecie, więc chcę tu być” – powiedział Guay, dodając, że ma nadzieję, że Rock otworzy się w odpowiedzi na tę sytuację. „Chcę tylko dobrego programu”.

Akademia Filmu, Sztuki i Nauki potępiła przebój zespołu rockowego Smitha. Rada gubernatorów spotkała się w czwartek, aby wszcząć postępowanie dyscyplinarne przeciwko Smithowi za naruszenie standardów postępowania grupy. Akademia powiedziała, że ​​poprosiła Smitha o opuszczenie przyjęcia Oscara w niedzielę po tym, jak uderzył w The Rock, ale odmówił.

W niedzielę Departament Policji w Los Angeles powiedział, że wie o tym, co się stało, ale nie kontynuował śledztwa, ponieważ zainteresowana osoba odmówiła złożenia policyjnego raportu.

Pinkett Smith odpowiedział we wtorek rysunkiem na Instagramie, który brzmiał: „To sezon leczniczy i jestem tu po to”. Nie podałeś żadnych dalszych komentarzy.

To nie był pierwszy raz, kiedy Rock rzucił żart na konto Pinketta Smitha. Kiedy był gospodarzem rozdania Oscarów 2016, niektórzy ludzie zbojkotowali ceremonię nad grupą nominowanych #OscarsSoWhite, w tym rodziną Smith. Said Rock So: „Bojkot rozdania Oskarów przez Jadę jest jak ja przerywający Rihannie spodnie. Nie zostałem zaproszony”.

Wanda Sykes, która współorganizowała rozdanie Oscarów z Amy Schumer i Reginą Hall, powiedziała, że ​​poczuła się fizycznie chora po tym, jak spoliczkował Smith Rocka. W wywiadzie dla Ellen DeGeneres, który ma wyemitować 7 kwietnia, Sykes powiedział również, że pozwolenie Smithowi na pozostanie i przyjęcie jego nagrody nie powinno mieć miejsca.

Kilka gwiazd szybko doradziło i pocieszyło Smitha po tym, jak wrócił na swoje miejsce, w tym Denzel Washington, Bradley Cooper i Tyler Perry.

Dramat przyćmił niektóre z historycznych zwycięstw na Oskarach. Dramat familijny dla niesłyszących „CODA” stał się pierwszym filmem z w dużej mierze niesłyszącą obsadą, który wygrał najlepszy film. Po raz pierwszy jego usługa przesyłania strumieniowego, Apple TV+, zajęła pierwsze miejsce w Hollywood, sygnalizując głęboką transformację w Hollywood i oglądaniu filmów. Ariana Deboss z West Side Story, Troy Kotsur z „CODA” i Jane Campion, reżyserka The Power of the Dog, wszyscy przeszli do historii.

READ  Scott Morrison mówi, że celem jest „życie z wirusem” | 1 news