Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cena premium Elden Ring w Czarny piątek jest nadal ważna

Niesamowite pieszczoty w Czarny piątek właśnie spadły. Właśnie szukaliśmy niektórych z naszych ulubionych ofert w okresie poprzedzającym wielki dzień i natknęliśmy się na absolutnie ogromną ofertę. Możesz dostać kopię Thrillera Elden Ring za jedyne 35 USD od ludzi w Walmart.

Jest wysoce nieprawdopodobne, że zamkniemy się na temat tej umowy teraz, kiedy ją znaleźliśmy. Nie przegap szansy na zdobycie kopii tego wspaniałego tytułu. Aby uzyskać więcej rabatów na gry, zapoznaj się z naszym pełnym zestawieniem najlepszych ofert na PS5, Xbox i Switch w Czarny piątek już teraz.

Czarny piątek: duża zniżka na Elden Ring w Walmart

Jeśli czekałeś na pretekst, by zdobyć kopię Elden Ring, teraz masz szansę. Podobnie, jeśli nie jesteś pewien, czy zawracać sobie głowę grą, jest to również Twoja szansa. Elden Ring jest nominowany do gry roku i właśnie zdobył kilka nagród Golden Joystick Awards, to naprawdę nie jest okazja, którą chcesz przegapić.

Daliśmy arcydziełu Elden Ring 10/10 w naszej recenzji i nie bez powodu. Gra z pewnością zasługuje na hype i nie jesteśmy jedynymi krytykami, którzy ją chwalą.

Jeśli to Twoja pierwsza gra Soulsborne i potrzebujesz trochę pomocy, zapoznaj się z naszym przewodnikiem zawierającym wszystko, co możesz wiedzieć o Elden Ring, w tym lokalizacje do kolekcjonowania, strategie bossów i nie tylko. IGN’s Elden Ring Wiki zawiera również ogromną ilość przydatnych informacji na temat wczesnych, środkowych i późnych gier.

Elden Ring nadal ugruntowuje swoją pozycję pewnego rodzaju kulturowego fenomenu od czasu swojej premiery. Modderzy zostali dodani w modach Gwiezdnych Wojen, podczas gdy inni znaleźli kreatywne nowe sposoby na pokonanie gry. Jeden gracz grał na kontrolerze do gier Fisher-Price, a inny stworzył wersję Elden Ring w wersji VR.

Najlepsze oferty i oferty w Czarny piątek

READ  Plan tensorflow firmy Google obejmuje lepszą agregację XLA i przetwarzanie rozproszone