Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Celine Dion niespodziewanie pojawia się na ceremonii rozdania nagród Grammy

Celine Dion niespodziewanie pojawia się na ceremonii rozdania nagród Grammy

  • Napisane przez Andre Roden-Paula
  • wiadomości BBC

Źródło obrazu, Obrazy Getty’ego

Skomentuj zdjęcie,

Celine Dion, wychodząc na scenę podczas ceremonii rozdania nagród Grammy, otrzymała owacje na stojąco

Celine Dion niespodziewanie pojawiła się na rozdaniu nagród Grammy po walce z rzadką chorobą neurologiczną „zespołem sztywnego człowieka”.

55-letnia piosenkarka otrzymała owację na stojąco, gdy wyszła na scenę, aby wręczyć nagrodę Album Roku.

„Dziękuję wam wszystkim… Kiedy mówię, że jestem szczęśliwy, że tu jestem, naprawdę mówię to prosto z serca” – powiedziała Dion.

Nagrodę otrzymała Taylor Swift za album Midnights.

Piosenkarce My Heart Will Go On towarzyszył syn na scenie podczas wręczania największej nagrody roku 27 lat po wręczeniu jej przez Dianę Ross i Stingera – powiedziała.

„Ci z nas, którzy mają szczęście być tutaj na ceremonii rozdania nagród Grammy, nigdy nie powinni uważać za coś oczywistego ogromnej miłości i radości, jaką muzyka wnosi do naszego życia i ludzi na całym świecie” – powiedziała.

Swift była jedną z osób, które stanęły w obronie Dion, gdy weszła na scenę i zaśpiewała wersję piosenki Dion „The Power of Love”.

Chociaż później spotkała się z krytyką ze strony niektórych internautów za to, że pojawiła się tylko na krótko, by podziękować Dion podczas wręczania jej trofeum, zamiast tego z pasją rozmawiała ze swoimi asystentami na scenie.

Swift i Dion później zrobili sobie wspólne zdjęcia.

Głównymi objawami SPS są sztywność i skurcze mięśni, które mogą zostać wywołane przez bodźce środowiskowe, takie jak głośne dźwięki, i mogą ustąpić po ustaniu bodźca.

Obecnie nie ma lekarstwa na SPS, ale chorobę można leczyć metodami obejmującymi stosowanie środków uspokajających i zwiotczających mięśnie.

Od czasu diagnozy gwiazda rzadko pojawiała się publicznie. W listopadzie po raz pierwszy od trzech lat pojawiła się, śpiewając kilka nut na meczu hokejowym w Las Vegas.

W zeszłym miesiącu ujawniono, że na Amazon Prime Video ukaże się dokument o życiu piosenkarki z chorobą.

„Ostatnie dwa lata były dla mnie dużym wyzwaniem. Droga od odkrycia mojej choroby do nauczenia się, jak z nią żyć i sobie z nią radzić, ale nie pozwalałam, by ona definiowała mój stan” – powiedziała w prasie gwiazda „Ponieważ mnie kochałeś” uwolnienie.

„W miarę kontynuowania drogi do wznowienia kariery zdałem sobie sprawę, jak bardzo brakowało mi możliwości zobaczenia się z fanami.

„Podczas tej nieobecności postanowiłem udokumentować tę część mojego życia, aby spróbować zwiększyć świadomość na temat tej mało znanej choroby, aby pomóc innym, którzy podzielają tę diagnozę”.

Ta wpływowa piosenkarka w ciągu swojej 40-letniej kariery sprzedała ponad 250 milionów albumów i zdobyła pięć nagród Grammy.

Źródło obrazu, Obrazy Getty’ego

Skomentuj zdjęcie,

Celine Dion pozuje z synem Rene-Charlesem Angelilem i Taylor Swift

READ  Podsumowanie i reakcje Smackdown: Nadchodzi mężczyzna