Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

CBS Reality zamawia kopie polskich oryginałów zbrodni | C21Media | Aktualności

Akta kryminalne inspektor Biskupskiej gotowe do drugiej rundy

CBS Reality zamówiło dwie oryginalne lokalne produkcje na swój polski debiut jeszcze w tym roku.

Śledztwa kryminalne w komunistycznej Polsce i drugi sezon akt kryminalnych inspektora Piskobskiej będą transmitowane w sieci, co jest wspólnym projektem AMC Networks International UK i ViacomCBS Networks International.

Śledztwa kryminalne w komunistycznej Polsce dostarczają wglądu w wyzwania, przed jakimi stanęli śledczy milicji obywatelskiej w epoce cenzury, korupcji i nepotyzmu, w obliczu nacisków politycznych i nieufności społecznej.

Seria 5 x 60′ zawiera archiwalne materiały filmowe i wywiady z ekspertami oraz policjantami, którzy pracowali nad przedstawionymi sprawami. Seria została stworzona przez Olgę Siamę z niezależnej polskiej firmy Blueberry Media.

Druga edycja Akt Zbrodni 5×60 Inspektor Biskupskiej po raz kolejny pokaże historie dwuletniej kariery Graciny Biskupskiej w warszawskiej Policji. Seria produkowana jest przez rodzimą firmę ATM Grupa.

Oryginalne oryginalne produkcje lokalnej polskiej sieci CBS Reality obejmują The Profiler, prowadzone przez analityka sądowego Jana Gołębiowskiego, oraz Polish Crime DNA, prowadzone przez powieściopisarz kryminalny Joannę Obiat-Pojarską i autora podcastów Marcina Myszkę.

READ  Expo 2020 Dubai: Naucz się polskich zwrotów, kodowania i cudów gier w Pawilonie Polski