Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Carol Vorderman wyznała, że ​​nie ważyła się od 24 lat

Carol Vorderman wyznała, że ​​nie ważyła się od 24 lat

Autorzy: Ross Kanyeok i Kate Dennett dla Mailonline

08:45 29 marca 2023 Zaktualizowano o 09:57 29 marca 2023

Carol Vorderman ujawniła, że ​​nie ważyła się od 24 lat i zdradziła sekret swojej niesamowitej sylwetki.

Były gospodarz programu Countdown, lat 62, powiedział, że w 1999 roku przeszedł na 28-dniową dietę oczyszczającą po tym, jak „trochę przybrał na wadze” i przyznał, że od tamtej pory nie wchodzi na wagę.

Ujawniła, że ​​nie pozwoli lekarzom określić jej wagi, kiedy będzie miała badania lekarskie, ponieważ podzieliła się wglądem w swoją dietę, przyznając, że w domu nie gotuje.

mówić dalej Maniery przy stole Podcast Carol wyjaśnił: Kiedy miałem 30 lat, mój mąż Buddy, którego kochałem i uwielbiałem, uwielbialiśmy makaron i tak dalej, ale ja tak ciężko pracowałem i doszedłem do punktu, w którym jadłem tylko po to, żeby przeżyć, żeby nie zasnąć.

Trochę przytyłam i nie podobało mi się to. Więc zaczęłam dietę detoksową. Została ona określona przez ówczesnych dietetyków, ponieważ była to 28-dniowa dieta detoksykująca. Bez mięsa, bez pszenicy, bez nabiału i bez cukru przez 28 dni.

Zdrowie: Carol Vorderman ujawniła, że ​​nie ważyła się od 24 lat i zdradziła sekret swojej niesamowitej sylwetki

Potem było tylko „nie, nie możesz tego zrobić”. Teraz jak w standardzie. To było przez 28 dni, aby zapewnić wszystkim narządom naturalny sposób na detoksykację.

(Byłem) bardzo wysoko na warzywach, a nie na ziemniakach. Zwykłych frytek bym nie kupiła ze względu na detoks – zmieniłam wszystko co kupiłam.

Po diecie detoksowej nie ważę się od 1999 roku – nie wiem ile ważę. Nie pozwoliłabym nikomu mówić mi o mojej wadze – wiesz, kiedy idziesz po leki. I generalnie jak jestem w domu to dobrze jem.

Ale jeśli ktoś kupi mi czekoladę lub cokolwiek to może być, stwierdzę, że po prostu ją zjem, zanim pójdę do warzyw, żeby nie móc ich zjeść w domu.

READ  Jason Manford broni ITV Starstruck Star Sheridan Smith, gdy mówi hejterom, aby się uspokoili

„Jestem taki szczęśliwy – to wszystko, co wiem od 20 lat”.

Dając wgląd w swoją dietę, Carol ujawniła również, że nie gotuje w domu i stara się dużo jeść. Zdrowe warzywa i inne niskokaloryczne przekąski.

Powiedziała jednak, że nie martwi się o to, co jeść, kiedy wychodzi i je niektóre z jej ulubionych posiłków, w tym makaron i rybę z frytkami.

Zapytana przez gospodarzy Jessie i Lenny’ego Ware, co jest w jej lodówce, odpowiedziała: „Dużo warzyw, trochę sałatki colesław, ryby, kurkuma, którą uwielbiam, owoce, grecki jogurt i twarożek”.

Dieta: 62-letnia była gospodyni programu Countdown powiedziała, że ​​w 1999 roku przeszła na 28-dniową dietę oczyszczającą po tym, jak „trochę przybrała na wadze” i przyznała, że ​​od tamtej pory nie weszła na wagę.

Kliknij tutaj, aby zmienić rozmiar tego urządzenia

Ciężko pracuje: Carol często oferuje wgląd w swoje zdrowie i kondycję fizyczną na swojej stronie na Instagramie, udostępniając filmy i zdjęcia, na których jest na siłowni

Kiedy idę i zatrzymuję się w domach innych ludzi, zawsze jestem zdumiony tym, co mają w lodówce. Ale widzisz, nie gotuję teraz w domu.

Kiedy wychodzę, jem wszystko, na co mam ochotę. Wcale nie czuję się odrzucony. Więc kiedy wychodzę, będę miał to, co lubię.

„Dobry makaron, uwielbiam go”. Nie lubię brudnego makaronu. Uwielbiam masło. Lubię rybę z frytkami, pyszną rybę z frytkami, a nie lubię frytek – staroświeckich dużych frytek.

Carol często oferuje wgląd w swoje zdrowie i kondycję fizyczną, a ostatnio pochwaliła się swoim planem treningowym w filmie na Instagramie.

Prezenterka wyglądała oszałamiająco, pokazując swój stonowany brzuch w koszulce i legginsach podczas podnoszenia ciężarów i rozciągania.

Carol można zobaczyć, jak robi przysiady i poci się na siłowni na maszynie.

Najwyraźniej na misji, podpisała wideo: „Znowu na siłowni, Tomose”.

Powrót: Jej ostatnie komentarze pojawiły się przed występem Carol w RPA w Jestem gwiazdą jeszcze w tym roku

Jej ostatnie komentarze pojawiły się przed występem Carol w programie I Am Celebrity All-Star w RPA w tym roku.

Była ósmą celebrytką, która została wykluczona z serii 2016, która trwała 18 dni w australijskiej dżungli wraz ze zwyciężczynią Scarlett Moffat po tym, jak bawiła widzów swoimi słodkimi przekomarzaniami i prysznicami w dżungli.

Carol powiedziała o swoim powrocie: „To naprawdę bardzo mnie zmieniło jako celebrytę i nie mogę się doczekać, kiedy zagram w tym nowym serialu. Uwielbiałem wszystko w tym, że jestem gwiazdą [the first time round]”.

READ  Selena Gomez ogłosiła, że ​​wypuściła „zabawną małą piosenkę”, którą napisała „jakiś czas temu”, dodając, że jest „idealna na koniec lata”.

Dodała: „Nadal mamy grupę WhatsApp!”