Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Była aktorka wielkanocna aresztowana pod zarzutem „oszustwa na dużą skalę” podczas porannego nalotu

Była aktorka EastEnders aresztowana pod zarzutem „oszustwa na dużą skalę” podczas porannego nalotu na jej londyński dom

  • Mówi się, że aktorka odegrała główną rolę w popularnym serialu
  • Uważa się, że wyspecjalizowani funkcjonariusze zabrali dokumenty i sprzęt
  • Została zabrana do aresztu w Gravesend, byłem przed jej zwolnieniem
  • Trwa dochodzenie policyjne w sprawie domniemanego spisku oszustwa

Była gwiazda EastEnders została podobno aresztowana pod zarzutem „oszustwa na dużą skalę” po porannym nalocie na jej londyński dom.

Mówi się, że funkcjonariusze z Jednostki Operacji Specjalnych Okręgu Wschodniego (ERSO) aresztowali aktorkę w Woodford Green w piątek.

Mówi się, że aktorka odegrała ważną rolę w serialu BBC1 i była powszechnie znana w brytyjskiej telewizji, słońce raporty.

Według gazety funkcjonariusze mieli zabrać spod adresu dokumenty i urządzenia elektroniczne, jednak szczegóły zarzutów nie zostały udostępnione.

Erso, który potwierdził informacje o aresztowaniu i toczącym się śledztwie, otrzymał zadanie zwalczania przestępczości zorganizowanej i terroryzmu.

Była aktorka East Enders została aresztowana pod zarzutem „oszustwa na dużą skalę” po porannym nalocie na jej dom w Woodford Green w piątek.

Posiada również dedykowany zespół ds. przestępstw gospodarczych, który zajmuje się przestępstwami, takimi jak oszustwa i pranie pieniędzy, a także wdraża najnowsze przepisy ustawy o dochodach z przestępstwa.

Mówi się, że aktorka została zabrana do aresztu na posterunku policji w Gravesend w hrabstwie Kent, zanim jeszcze tego samego dnia została zwolniona do śledztwa.

MailOnline kontaktuje się z przedstawicielami Ersaw i EastEnders.

Reklamy