Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bungie's Marathon zmienił reżysera, podczas gdy studio martwiło się o Destiny 2: The Final Shape

Bungie's Marathon zmienił reżysera, podczas gdy studio martwiło się o Destiny 2: The Final Shape

Benjy Maraton Ponowne uruchomienie jest uzależnione od zmian w systemie. dla każdego IGNStrzelcem kierował Joe Ziegler, absolwent Riot, zastępując Christophera Barretta.

Ziegler dołączył do Bungie Koniec 2022 r W niejednoznacznej wówczas roli. Jak wynika z jego Twittera, reżyserią gry zajmuje się od niemal roku Maraton W zespole zaobserwowano większą zmianę w kreatywnym przywództwie.

W chwili pisania tego tekstu nie jest jasne, czy Barrett również pozostanie w Bungie Dlaczego Początkowo został usunięty.

„Pracowałem nad tym przez ostatnie dziewięć miesięcy Maraton „Jako reżyser gry” – napisał Zieglera. „Nadal pracujemy, ale jestem podekscytowany możliwością podzielenia się z wami kolejnymi informacjami na temat gry, w miarę jak jesteśmy coraz bliżej udostępnienia jej wszystkim”.

Wszystko w Bungie się zatrzymuje Przeznaczenie 2: Ostateczna forma

Według IGN pracownicy Bungie obawiają się, że po czerwcu grożą im zwolnienia Przeznaczenie 2: Ostateczna forma. Najnowsze rabaty na Październik 2023 To był sygnał alarmowy dla firmy, w jakim stopniu zamierza się rozwijać Przekształć jego bogactwo.

On powinien wygląd Słaba wydajność, Sony będzie mogło to zrobić Rozwiązanie Rady I zamień tych członków na kogokolwiek chcesz w przypadku całkowitego przejęcia.

Mówi się, że kierownictwo Bungie chce Maraton Wyjdzie najpóźniej do 2026 roku. Do tego momentu ostateczne płatności z tytułu przejęcia Sony trafią do kierownictwa wyższego szczebla, po czym oczekuje się, że większość (lub wszyscy) z nich opuści studio.

Jedno ze źródeł twierdziło, że chyba ostateczna forma Działa tak dobrze, że „coś musi się wydarzyć”, aby zrównoważyć koszty i programiści idą dalej Maraton.

za maraton, Bungie ma po cichu dwa inne projekty. jeden projekt, Temat, Został odwołany w 2020 r., A następnie oficjalnie w 2022 r., po niewielkiej przeróbce.

inny, żelki, Mówi się, że jest w „trybie wstrzymania” ze względu na bieżące problemy Bungie. Nie jest jasne, czy jej losy są powiązane z występem maraton, Lub oba.

READ  Premiera Nintendo Direct zaplanowana jest na sierpień 2023 r

Pełny raport IGN nt Maraton Polecenie Bungie można odczytać Tutaj.