Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Brytyjski zespół rockowy You Me At Six rozpadł się po dwóch dekadach, ale pojawił się problem

Brytyjski zespół rockowy You Me At Six rozpadł się po dwóch dekadach, ale pojawił się problem

Brytyjski zespół rockowy You Me At Six ogłosił dzisiaj, że rozwiązuje się po prawie dwudziestu latach wspólnej pracy, ale obiecał pozostać tam przez rok.

Brytyjski zespół rockowy You Me At Six ogłosił rozstanie

You Me At Six ogłosili rozstanie po dwóch dekadach.

Grupa, która dołączyła do zespołu w 2004 roku, osiągnęła sukces, jaki niektórzy artyści mogą sobie tylko wyobrazić. W trakcie swojej kariery zespół składał się z Josha Franceschi (wokal prowadzący), Matta Barnesa (gitara basowa i wokal wspierający), Maxa Hilliera (gitara i wokal wspierający), Chrisa Millera (gitara prowadząca) i Dana Flinta (perkusja) . Osiągnął sukces komercyjny na całym świecie.

Z ich ośmiu albumów studyjnych siedem znalazło się w pierwszej dziesiątce, a Cavalier Youth (2014) i Suckapunch (2021) osiągnęły szczyty oficjalnych brytyjskich list przebojów. Udostępniając na swoim oficjalnym kanale YouTube film zatytułowany „You Me At Six – Time (2005–2025)” można usłyszeć, jak Josh mówi: „Czas, coś, czego nigdy nie mamy dość, ale zawsze potrzebujemy go więcej” przed montażem wideo ich kariery na przestrzeni lat.

You Me At Six udostępnili swoje wieści w mediach społecznościowych

Pojawiając się na cmentarzu, urodzony w Weybridge muzyk dodaje: „Czasami wszystko idzie powoli, czasem szybko. Niektóre rzeczy szybko się kończą, ale inne są budowane tak, by trwać. 20 lat w przygotowaniu” „Nasze najśmielsze marzenia – podróże dookoła” słońce, którego już nie zabieramy, kolejna podróż wspomnień.

„Ludzie uwielbiają historie z zakończeniami. Strona po stronie, rok po roku oddamy wam ostatni rozdział, ponieważ wspięliśmy się na Mount Everest i stawiliśmy czoła naszym lękom. Czas na metę, czas się pożegnać, po raz ostatni czas.” „Po raz kolejny nadszedł czas”, zanim na ekranie pojawił się zespół stojący razem.

Omawiając ich rozstanie, Josh powiedział: „Kiedy zakładaliśmy YMAS (You Me At Six), byliśmy dziećmi. Chcieliśmy po prostu długowieczności, podróży i doświadczania życia w grupie przyjaciół. Czujemy się, jakby to była wigilia naszej 20. rocznicy ślubu”. „Jako zespół, teraz jest dobry moment, aby zadzwonić na odpowiedni moment. Jesteśmy w szczęśliwej sytuacji, ponieważ nasi fani nadal chcą nas widzieć na żywo i przychodzić, aby świętować życie tego zespołu. Dlatego właśnie będziemy to robić w 2024 roku. i 2025. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy naszych fanów na trasie”.

READ  Ramię w ramię złamany koń króla i jego nowa miłość


Grupa rozpadnie się po światowej trasie koncertowej w 2025 roku

Grupa będzie kontynuować światową trasę koncertową do 2025 roku, kiedy to wystąpią po raz ostatni. Zespół przekroczył także miliard odtworzeń na całym świecie. Jednak przed pożegnalną światową trasą koncertową w 2025 roku zagrają kilka koncertów w Wielkiej Brytanii w lutym, rozpoczynając się 9 lutego w Wolverhampton, a następnie ostatni w historii występ na festiwalu Slam Dunk North 26 maja.

Po tej wiadomości fani zaczęli dzielić się swoim smutkiem w mediach społecznościowych. Piosenkarz i autor tekstów Josh Rowe Parkin powiedział: „Cóż, to zrujnowało mi dzień. Powód, dla którego jestem w zespole, powód, dla którego robię to, co robię. Od 2005 do 2025 roku, dziękuję za wszystko”. „Prima Prima Aprilis jeszcze daleko. Dziękuję za wszystkie wspomnienia, dzięki wam moje nastoletnie lata były trochę łatwiejsze” – napisał jeden z zdruzgotanych fanów. Inny napisał: „To naprawdę łamie mi serce. Odwołałeś w zeszłym roku swoją trasę po USA i teraz zespół się zamyka. Jesteś moim ulubionym zespołem od 2008 roku! Nie wiem, jak sobie poradzić z tą wiadomością”.