Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Britney Spears usuwa swoje przeprosiny wobec Justina Timberlake'a po jego wypowiedziach podczas koncertu |  Wiadomości o sztuce i sztuce

Britney Spears usuwa swoje przeprosiny wobec Justina Timberlake'a po jego wypowiedziach podczas koncertu | Wiadomości o sztuce i sztuce

Spears usunęła post na Instagramie, w którym przeprosiła, jeśli „obraziła którąkolwiek osobę, na której mi naprawdę zależy”, po tym, jak Timberlake najwyraźniej odpowiedział podczas koncertu.


Piątek, 2 lutego 2024 o 23:07, Wielka Brytania

Britney Spears najwyraźniej przypuściła atak na swojego byłego chłopaka Justina Timberlake'a po tym, jak przeprosiła za rzeczy, które napisała o nim w swojej autobiografii.

42-letnia piosenkarka Najpierw w niedzielę udostępnił post na Instagramie, w którym napisał: Przeprosiła, jeśli „obraziła którąkolwiek z osób, na których mi naprawdę zależy”. W swoich wspomnieniach „Kobieta we mnie”.

Książka ukazała się w październiku, Ujawniła, że ​​dokonała aborcji Podczas randki z byłą gwiazdą NSYNC.

Spears zamieściła przeprosiny wraz z klipem Justina Timberlake’a Śpiewając w Saturday Night Live, dodał: „Chciałem też powiedzieć, że uwielbiam nową piosenkę Justina Timberlake’a „Selfish”, jest taka dobra. Dlaczego za każdym razem, gdy widzę Justina i Jamiego razem, tak się śmieję?

Od tego czasu usunęła przeprosiny i towarzyszące im posty po tym, jak Timberlake najwyraźniej odpowiedział podczas jego środowego koncertu w Nowym Jorku.


zdjęcie:
Timberlake występujący w Madison Square Garden w 2018 r. Fot: AP

Na nagraniu wideo nagranym podczas występu w Irving Plaza można usłyszeć, jak Timberlake mówi publiczności: „Chciałbym skorzystać z okazji, aby przeprosić absolutnie każdą osobę”.

Spears usunęła swoje przeprosiny, a następnie w czwartek odpowiedziała Timberlake’owi w innej wiadomości.

Brzmiało ono: „Ktoś mi powiedział, że ktoś obgaduje mnie na ulicach!!! Czy chcesz skierować sprawę do sądu, czy wrócisz do domu płacząc przed matką, tak jak ostatnim razem?” Nie jestem Przepraszam!!!”

Spears miała 17 lat, kiedy zaczęła spotykać się z Timberlake'em w 1999 r., po tym jak poznali się w Klubie Myszki Miki, który był punktem wyjścia dla wielu gwiazd, w tym Christiny Aguilery i Ryana Goslinga.

READ  Widzowie Thor: Love i Thunder Marvel zachęcają do dodania ostrzeżenia o historii raka

Para była razem do 2002 roku.

Czytaj więcej: Dziesięć rewelacji z książki Britney, która mówi wszystko

W swoich wspomnieniach Spears opisała nieplanowaną ciążę jako „niespodziankę”.

„Dla mnie to nie była tragedia. Ale Justin zdecydowanie nie był zadowolony z ciąży. Powiedział, że nie jesteśmy gotowi na dziecko w naszym życiu, że jesteśmy za młodzi” – napisała.

„Gdyby pozostawiono to mnie samej, nigdy bym tego nie zrobił”.

Opisała także poronienie jako „jedną z najbardziej bolesnych rzeczy, przez które przeszłam w życiu”.

Odpowiedź Timberlake'a wywołała reakcję w mediach społecznościowych wielu fanów Spears, z których niektórzy próbowali szerzyć hashtag „#canceljustintimberlake”.