Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Britney Spears sprzeciwia się prośbie matki Lynn o uiszczenie opłat prawnych

Piosenkarka Britney Spears, której kadencja wygasła pod koniec 2021 roku, sprzeciwiła się płaceniu ogromnych kosztów prawnych swojej matki.

Lynne Spears podobno zebrała 460 000 funtów z tytułu honorariów adwokackich podczas szeroko nagłośnionej bitwy prawnej piosenkarki o zakończenie jej testamentu, która została ostatecznie rozwiązana w listopadzie ubiegłego roku po 13 latach.

Według dokumentów uzyskanych przez PA i zgłoszonych przez Variety, Britney oficjalnie sprzeciwiła się prośbie Lynne o dużą sumę pieniędzy.

W dokumentach czytamy: „Lynn Spears i jej prawnik żądają, aby Britney Spears uiściła opłaty i koszty prawne przekraczające 660 000 $ (460 000 £). Britney Spears sprzeciwia się całej petycji”.

Ponadto w profilu Britney stwierdzono: „Britney Spears przez dziesięciolecia była jedynym żywicielem rodziny, wspierając całą swoją rodzinę”.

Dokument twierdził również, że Lynn obecnie mieszka i płaci za nieruchomość należącą do jej córki gwiazdy pop.

Brzmi ona: „Kupie się zauważyć, że przez co najmniej dziesięć lat Lynne Spears mieszkała w dużym, drogim domu należącym do Britney Spears w Kentwood w stanie Luizjana, gdzie jej córka również hojnie opłacała usługi Lynne Spears, usługi telefoniczne. ubezpieczenia, podatki od nieruchomości i architektura krajobrazu, prace nad basenami, zwalczanie szkodników, naprawy i konserwacja, na łączną kwotę 1,7 miliona dolarów (1,3 miliona funtów).

Lynn złożyła wniosek o majątek Britney, aby pokryć koszty prawne na krótko przed zakończeniem opieki pod koniec 2021 roku. Twierdziła, że ​​poprosiła o pieniądze, aby pomóc swojej córce „osiągnąć niezależność od ojca, Jamesa Spearsa”.

READ  Winona Polkas dla Jenny Kochani Festival | Sztuka i Rozrywka