Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

BLT podpisuje umowy dystrybucyjne dla Korei, Polski i Afryki |  Sprawy Voxela

BLT podpisuje umowy dystrybucyjne dla Korei, Polski i Afryki | Sprawy Voxela

W ramach strategicznego posunięcia mającego na celu przedefiniowanie swojej globalnej obecności, Chińska firma zajmująca się drukiem 3D na metalu BLT W 2024 r. wejdzie w nową fazę międzynarodowej ekspansji. Firma koncentruje się zdecydowanie na zdobyciu znaczącej obecności w Korei Południowej, regionach Morza Bałtyckiego i Afryce, współpracując z takimi firmami jak LINCSOLUTION, CadXpert i Russell Smith.

Zobowiązując się do wspierania silnych partnerstw i zdobywania rynków wschodzących, BLT podpisała nowe umowy z tymi trzema wybitnymi agentami, aby kierować swoją działalnością w tych kluczowych regionach w 2024 r. Posunięcie to podkreśla zaangażowanie BLT w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań i usług dla różnorodnych rynków na całym świecie .

BLT w Korei Południowej

Korea Południowa, rynek dynamiczny i zaawansowany technologicznie, jest jednym z głównych kierunków ekspansji BLT w Azji. BLT jest gotowe wykorzystać dynamicznie rozwijającą się scenę technologiczną w kraju NOWE ROZWIĄZANIE DYSTRYBUTORA LINCSOLUTION, oferuje najnowocześniejsze produkty i rozwiązania, aby sprostać zmieniającym się potrzebom południowokoreańskich konsumentów. Partnerstwo to koncentruje się na dostarczaniu zintegrowanego i kompleksowego rozwiązania w zakresie wytwarzania przyrostowego metali w Korei Południowej. BLT dostarczy różnorodne maszyny i systemy drukujące, spełniające różne wymiary konstrukcyjne i szeroką gamę materiałów drukarskich.

Założona w 2015 roku firma LINCSOLUTION może poszczycić się dziedzictwem wiedzy branżowej, wspieranej przez silny zespół inżynierów. Oprócz oferty produktów LINCSOLUTION zapewnia doskonałą obsługę posprzedażną, w tym instalację maszyn i systemów, debugowanie, konserwację, aktualizacje i kompleksowe szkolenia klientów. Będziemy uczestniczyć w organizacji działań rynkowych i prezentować innowacyjne rozwiązania, aby sprostać zmieniającym się potrzebom naszych koreańskich klientów.

BLT-S1500

BLT w Polsce i regionie bałtyckim

Strategiczna ekspansja BLT na rynki regionu Morza Bałtyckiego i Polski odzwierciedla głębokie zaangażowanie w eksplorację rynku europejskiego. Wykorzystując swój kwitnący krajobraz biznesowy i strategiczne położenie, Polska i regiony bałtyckie (w tym Litwa, Łotwa i Estonia) stanowią dla BLT kluczowe bramy umożliwiające rozszerzenie jej wpływów na całym kontynencie europejskim. Niedawne ogłoszenie partnerstwa BLT z CadExpert To jeszcze bardziej konsoliduje tę inicjatywę.

READ  Wargaming opuścił Rosję, otwiera biura w Polsce i Serbii

Ta współpraca zapewnia kompleksowe doświadczenie w zakresie drukowania 3D, w tym zakup sprzętu, pełne wsparcie sprzętowe i dostęp do zróżnicowanego portfolio ponad 20 modeli drukarek 3D do metalu, każdy zaprojektowany tak, aby spełniał unikalne specyfikacje. Klienci mają również dostęp do zaawansowanych materiałów i technologii drukarskich firmy BLT, co stawia ją w czołówce innowacji. Uzupełnieniem tych zalet jest silne wsparcie posprzedażowe zapewniane przez CadXpert, firmę posiadającą doświadczenie w branży od chwili jej założenia w 2013 roku. Jej usługi obejmują instalację sprzętu, konserwację, naprawy, szkolenia klientów, projektowanie CAD i inne, wzmacniając zaangażowanie BLT ku zadowoleniu klienta Kompleksowo.

BLT w Afryce

Afryka ze swoim niewykorzystanym potencjałem i szybko rozwijającą się gospodarką stanowi obiecujący front dla strategii ekspansji BLT. Russella Smitha To trzeci globalny partner, z którym BLT podpisała kontrakt w 2024 roku. Firma będzie dostarczać szereg produktów z naszego ekosystemu AM w regionach Afryki Zachodniej, Namibii, Angoli i Ugandy. Obejmuje to różne maszyny o różnych wymiarach konstrukcyjnych, szeroką gamę wysokiej jakości materiałów metalowych wymaganych do drukowania oraz oprogramowanie do drukowania.

RusselSmith jest dostawcą zintegrowanych usług energetycznych posiadającym certyfikaty ISO 9001:2015 i ISO 45001:2018, koncentrującym się na rozwiązaniach technologicznych do zarządzania integralnością aktywów, zarządzania polami naftowymi, inteligentną produkcją i zrównoważoną energią. Jako firma głęboko zakorzeniona w przemyśle naftowym i gazowym od prawie 20 lat, Russell Smith dostarcza części zamienne i specjalistyczne usługi dla tej ważnej branży w Nigerii. Ponadto mają także spółkę zależną sprzedającą maszyny do wytwarzania przyrostowego i części drukowane.

Zaangażowanie BLT w rozwój międzynarodowy jest zgodne z misją dostarczania najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych na całym świecie. Partnerstwa nawiązane z agentami w Korei Południowej, Afryce, Polsce i regionie bałtyckim wyznaczają początek ekscytującego rozdziału w międzynarodowej podróży BLT, obiecując innowacje i doskonałość w skali globalnej.