Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bledisloe III: Jak oglądać, różnica i nie tylko | Najnowsze wiadomości o rugby

Wallabies będą chcieli zemścić się na trzecim i ostatnim teście Bledisloe w Perth, a trofeum pozostanie w Nowej Zelandii.

Drużyna Iana Fostera odniosła zwycięstwo 57-22 w Eden Park Cauldron w drugim teście kończącym serię.

Kliknij tutaj, aby otrzymać bilety na Mistrzostwa eToro Rugby

Po początkowym falstartie Wallabies przywitali All Blacks na stadionie Optus 5 września w rzadkim meczu w niedzielę w południe, a w rozgrywce spodziewano się dużego tłumu.

Konfrontacja zakończy również drugą rundę turnieju rugby, z ekscytacją w Queensland.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o trzecim Pucharze Bledisloe

Wallabies rozegrają swój trzeci mecz o Puchar Bledisloe z Nową Zelandią na Optus Stadium w Perth w niedzielę 5 września.

Finał będzie składał się z trzech meczów po dwóch pierwszych meczach rozegranych w Eden Park

Seria Bledisloe Cup zostanie pokazana w bezpłatnej telewizji za pośrednictwem Nine Network na 9Gem.

Trzecie przesłuchanie pomiędzy Wallabies i All Blacks odbędzie się na żywo w 9Gem we wschodnich stanach w niedzielne popołudnia od 15:30.

W międzyczasie będzie transmitowany na żywo na Channel 9 w Perth dla tych, którzy nie mają szczęścia, aby przegapić bilety

Przebojowy film będzie również wolny od reklam, na żywo i na żądanie, z rozszerzonym zasięgiem w Stan Sport.

Trzeci mecz Bledisloe pomiędzy Wallabies i All Blacks rozpocznie się w Perth o 16:05 AEST (14:05 czasu lokalnego).

Pokrycie rozpocznie się o 9Gem od 15:30

W międzyczasie relacje będą wolne od reklam i będą kontynuowane przez cały mecz w Stan Sport.

Pełną listę nadawców znajdziesz na poniższej liście:

Nowa Zelandia: Sky Sports

Republika Południowej Afryki / Afryka i sąsiednie wyspy: Super Sport

Argentyna / Ameryka Południowa / Ameryka Północna: ESPN

Stany Zjednoczone Ameryki: Flusporty

Kanada: TSN

Zjednoczone Królestwo i Irlandia (Anglia, Szkocja, Walia, Irlandia Północna, Wyspy Normandzkie, Wyspa Man): Niebo w Wielkiej Brytanii

Francja / Andora / Monako / Luksemburg: Kanał +

READ  Corona Virus Covid 19: Brak nowych przypadków na granicy, dwóch pacjentów nadal przebywa w szpitalu

Japonia: łał

Pacyfik: Digicel

Włochy, Watykan, San Marino, kanton Ticino, Szwajcaria: Niebo Włochy

Hiszpania / Andora: Telefonica

Bangladesz, Bhutan, Brunei, Birma (Myanmar), Kambodża, Sfederowane Stany Mikronezji, Hongkong, Indonezja, Kiribati, Kirgistan, Laos, Makau, Malezja, Malediwy, Mariana, Wyspy Marshalla, Mongolia, Nepal, Mariana Północna, Korea Północna, Pakistan, Palau, Filipiny, Singapur, Korea Południowa, Tadżykistan, Tajwan (Republika Chińska), Tajlandia, Timor Wschodni, Wietnam: Premier Sports

Rugby Australia potwierdziło wiele zmian w harmonogramie turniejów rugby, z meczami zmierzającymi do Queensland.

Turniej rugby odbędą się cztery mecze dwuosobowe w całym regionie, z meczami w Brisbane, Gold Coast i Townsville.

Nowa tabela wygląda następująco:

Mecze o mistrzostwo rugby 2021

* Wszystkie czasy są zgodne z AEST, chyba że zaznaczono inaczej

pierwsza runda

Sobota 14 sierpnia: Nowa Zelandia 57 vs Australia 22 w Eden Park, Auckland

Sobota 14 sierpnia: Republika Południowej Afryki 32 – Argentyna 12 na Nelson Mandela Bay Stadium, Port Elizabeth

druga runda

Sobota 21 sierpnia: Argentyna 10 – RPA 29 na Nelson Mandela Bay Stadium, Port Elizabeth

Niedziela 5 września: Australia v Nowa Zelandia na stadionie Optus w Perth (16.00) *

trzecia runda

Niedziela 12 września: Nowa Zelandia-Argentyna na Cbus Super Stadium, Gold Coast (17:05)

Niedziela 12 września: RPA-Australia na Cbus Super Stadium, Gold Coast (20:05)

Czwarta runda

Sobota 18 września: Australia v RPA na Suncorp Stadium, Brisbane (17:05)

Sobota 18 września: Argentyna-Nowa Zelandia na Suncorp Stadium, Brisbane (20:05)

5 runda

Sobota 25 września: Nowa Zelandia-Republika Południowej Afryki na Queensland Country Bank Stadium, Townsville (17:05)

Sobota 25 września: Australia-Argentyna na Queensland Country Bank Stadium, Townsville (20:05)

Runda 6 (ADST)

Sobota 2 października: Argentyna-Australia na Cbus Super Stadium, Gold Coast (17:05)

Sobota 2 października: Nowa Zelandia-Republika Południowej Afryki na Cbus Super Stadium, Gold Coast (20:05)

READ  Covid-19: Virus przybywa do Everest Base Camp, tworząc `` idealne miejsce na wydarzenie Superspreader ''

* Podwaja się jako trzeci mecz Pucharu Bledisloe

Bilety są nadal dostępne na trzeci i jedyny mecz Bledisloe w Australii w Perth 5 września.

Ponieważ mecz został przełożony o tydzień, dostępna jest teraz ograniczona liczba biletów na ten wcześniej wyprzedany film.

Kliknij tutaj, aby kupić bilety na trzeci test

Ściany (1-15): James Slipper, Selling, Alan Alalalatoa, Darcy Swain, Matt Phillip, Lachey Swinton, Michael Hooper (c) Rob Valletini, Tate McDermott, Noah Lolisio, Marika Corbett, Samu Kerifi, Lyn Eketaw, Andrew Killaway, Tom Banks

Protektoraty: Lachlan Lonergan, Scott Seo, Taniela Topo, Isaac Rhoda, Pete Samo, Nick White, Rhys Hodge, Jordan Pattaya

Kliknij tutaj, aby zobaczyć wszystkie wiadomości o swoim zespole dotyczące Wallabies

Nowa Zelandia (1-15): George Bauer, Cody Taylor, Nebo Laulala, Brody Ritalik, Scott Barrett, Akira Ewan, Dalton Babali, Ardi Savia (c), Brad Weber, Bowden Barrett, Rico Ewan, David Haveli, Anton Linert Brown, Will Jordan, Jordi Barrett

Protektoraty:Samisoni Taukei’aho, Karl Tu’inukuafe, Angus Ta’avao, Tupou Vaa’i, Ethan Blackadder, TJ Perenara, Damian McKenzie, George Bridge

Kliknij tutaj, aby zobaczyć wszystkie wiadomości o swojej drużynie dotyczące All Blacks