Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Australijscy kierowcy eksplodują po półgodzinnym korku na parkingach

Australijscy kierowcy eksplodują po półgodzinnym korku na parkingach

W tym tygodniu na parkingu Gold Coast ustawiła się kolejka 100 samochodów. Wideo/vibing_by przez TikTok

Pojawiło się nagranie z korka na parkingu w Australii, w którym dziesiątki wściekłych kierowców stoją w kolejce przez pół godziny.

Wideo pokazuje długą linię samochodów utkniętych w kręgu na parkingu Cavill na Gold Coast w czwartek w tym tygodniu, po tym, jak wściekły pracownik odmówił pomocy kobiecie, która miała problemy z zapłaceniem jej.

Dramat zaczął się, gdy jadąca na początku kolejki kobieta nie miała biletu na wyjazd z parkingu obsługiwanego przez Care Park.

Na filmie udostępnionym na TikTok przez użytkownika vibing_by można usłyszeć kobietę, która twierdzi, że zapłaciła składkę członkowską za parkowanie, ale jej karta członkowska nie została prawidłowo zeskanowana.

Zamiast tego stewardesa chciała obciążyć ją opłatą w wysokości 25 AUD (27 USD) za zgubiony bilet, czemu kobieta się sprzeciwiła.

Próbowała również skontaktować się z firmą, która prowadzi członkostwo, ale nie mogła ich uzyskać – ale jej prośby pozostały głuche, a opiekun powiedział jej, że musi zapłacić lub wpaść – zadanie niemożliwe, biorąc pod uwagę ogrom kwoty . Za nią ustawiła się kolejka samochodów.

Film TikTok zaczyna się od kierowcy, który utknął w kolejce i podbiega do kobiety, próbując pomóc.

Mężczyzna wezwał pomoc, naciskając przycisk na automacie parkingowym, mówiąc do obsługi: „Masz około stu samochodów na tym parkingu, ponieważ jedna z twoich maszyn nie działa.

„Ta pani ma członkostwo do wyjścia” – potwierdził.

Ale gospodyni najwyraźniej nie była pod wrażeniem, nalegając: „Właściwie nie ma ważnego członkostwa. Nie ma go u nas, więc musi zapłacić kwotę wskazaną na ekranie”.

Kobieta powiedziała pracownikowi, że jej karta nie działa tak, jak powinna, ale on odmówił wycofania się, co wywołało reakcję innych uwięzionych kierowców.  zdjęcie/TikTok @vibing_by
Kobieta powiedziała pracownikowi, że jej karta nie działa tak, jak powinna, ale on odmówił wycofania się, co wywołało reakcję innych uwięzionych kierowców. zdjęcie/TikTok @vibing_by

Kierowca próbował argumentować, że jej karta po prostu nie działa, ale asystent nie był zainteresowany, na co odpowiedział: „Przykro mi, ale jeśli wszyscy muszą płacić za parking, ty też powinieneś”.

READ  DOC prowadzi dochodzenie po nagraniu wideo, na którym mężczyzna wkłada focze szczenię do torby

Gdy kobieta nadal się kłóciła, steward przerwał jej, mówiąc jej, żeby zadzwoniła do firmy w celu „uporządkowania sprawy”.

„Albo odzwierciedlasz, albo płacisz kwotę na ekranie” – powiedziała.

Ale mężczyzna wyjaśnił, że to niemożliwe, twierdząc: „Nie możemy wrócić, masz tu sto samochodów”.

Następnie mężczyzna błagał pracownika, aby „otworzył bramę”, a nawet zaproponował, że zapłaci kobiecie 25 dolarów australijskich, wyjaśnił jednak, że potrzebuje pracownika, aby otworzył bramę, aby wszyscy mogli przejść, ponieważ jego samochód – i portfel – był dalej w kolejce – prośba została definitywnie odrzucona.

„Nie, przepraszamy, nie możemy. Zasady są jasno określone przy bramie wjazdowej i mówi, że warunkiem wjazdu na nasz parking jest uiszczenie kwoty na ekranie.”

„Próbuję za to zapłacić, nie mogę tu dostać samochodu, ponieważ jest ich sto… Pobiegłem całą drogę pod górę, ponieważ jest ogromny korek, ponieważ nie jesteś człowiekiem” – powiedział mężczyzna.

Steward odmówił wycofania się, co doprowadziło do tego, że sfrustrowani kierowcy kazali im „otworzyć bramkę” i uwolnić korek.

Film kończy się tym, że mężczyzna informuje pracownicę, że sfilmował zajście i zgłosi jej zachowanie kierownictwu centrum.

News.com.au skontaktował się z Care Parking w celu uzyskania komentarza.

Tymczasem wideo przyciągnęło tysiące komentarzy od Australijczyków, którzy skrytykowali postawę gospodarza.

„Ktoś pominął lekcję obsługi klienta”, skomentował jeden, a inny napisał: „Musisz zadzwonić na policję i powiedzieć im, że wszyscy są nielegalnie przetrzymywani na parkingu”.

„Dlatego ludzie nie powinni mieć tej budki BS…. Żadne współczucie dla tej osoby nie powinno być wyrzucane” – powiedział inny.