Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

ATP – Miami – Hurricanes: „Swidech pokazuje, że możemy wygrać tytuły” #Miami Open #Horcox

Jest człowiekiem z Florydy na długi weekend. Hubert Harcaux zdobył drugi tytuł roku Delre Beach W styczniu organizując konkurs Miami Miejsce, w którym wygrał niezwykle, było wyjątkowe Milos Ronnick, Stephanos Chitsibas I Andrei Rublev. Otóż ​​to! Tym samym wygrał pierwszy Masters 1000 w swojej karierze i został pierwszym Polakiem, który wygrał zawody w tej kategorii. Duma dla swojego kraju. Po zdobyciu tytułu, nowy szesnasty na świecie powrócił do kilku poddanych, w tym do swojego towarzysza Iga Świdech, Odegrał niewielką rolę w sukcesie 24-latka.

MIAMI – Harkas wygrał pierwsze Masters 1000

„Grałem w najlepszego tenisa, w jakim kiedykolwiek grałem”

Grałem w najlepszego tenisa, w jakim kiedykolwiek grałem – powiedział Hargas na konferencji prasowej po meczu. Byłem solidny przez cały mecz i udało mi się to osiągnąć. Z każdą rundą byłem bardziej zmotywowany do następnej rundy. Myślę, że to jest dla mnie wyjątkowe. Mój tenis się poprawia. Ciężko pracowaliśmy z moim trenerem (Craig Pointon) i bardzo się cieszę, że to się tutaj wydarzyło. Musimy ulepszyć niektóre rzeczy i każdego dnia starać się poprawiać ”, Wyjaśnił najpierw po swoim tytule.

„Jestem taka dumna z Igi (…) Mam nadzieję, że swoją grą zainspiruje kilka osób w Polsce”.

I Agnieszka Radwańska Odegrał kluczową rolę w rozwoju tenisa w Polsce, Iga Świdech Kolejny krok naprzód, wygrywając Wielkiego Szlema, Roland-Cross 2020. Model na wszystkie tyczki Hubert Herkos. „Byłem taki dumny z Igi. Co ona tam robiła [l’Open de France] To było niesamowite. Myślę, że dało nam to nadzieję: ja, ja i młodzi zawodnicy w Polsce możemy zdobyć te wspaniałe tytuły. Mam nadzieję, że swoją grą uda mi się zainspirować niektórych ludzi w Polsce i mam nadzieję, że im się tam spodoba. Jestem dumny z tego, że jestem wspaniałym mówcą po polsku i dziękuję za wsparcie, jakie mam ”. Wyjaśnił. Odtąd Polak ma nowy status i jest oczekiwany na dużych imprezach, na których będą najlepsi na świecie.