Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

FILE PHOTO: FILE PHOTO: An Apple logo hangs above the entrance to the Apple store on 5th Avenue in the Manhattan borough of New York City, July 21, 2015. REUTERS/Mike Segar/File Photo/File Photo

Apple dodaje Kup teraz, zapłać później, ujawniając inne zmiany | nowości naukowe i technologiczne

Apple umożliwi użytkownikom kupowanie produktów za pośrednictwem programu Kup teraz, zapłać później.

Innowacja, wprowadzona wraz z wieloma innymi nowymi funkcjami, pozwoli ludziom płacić w czterech ratach rozłożonych na sześć tygodni bez żadnych odsetek.

W nowej ofercie pojawi się konkurencja ze strony firm fintech, takich jak Klarna i ClearPay.

Apple Pay będzie dostępny później w dowolnym miejscu jabłko Płatność jest akceptowana i będzie zarządzana przez portfel.

Gigant technologiczny pozwoli również użytkownikom edytować wiadomości po ich wysłaniu, pokonując Twittera w długo oczekiwanej funkcji.

Przycisk edycji w iMessage dla wysłanych wiadomości był jedną z kilku nowych funkcji, które firma zaprezentowała na dorocznej konferencji dla programistów.

Firma ogłosiła również serię przeprojektowanych ekranów blokady, które użytkownicy mogą ustawić na różne dni tygodnia.

Na przykład oznaczałoby to, że ludzie mogliby ustawić ekran, który nie wyświetla powiadomień związanych z pracą w weekendy – i inny ekran w dni robocze, który nie zawiera powiadomień z mediów społecznościowych.

obrazek:
Nowy działający układ MacBook Air M2 zostaje pokazany podczas Worldwide Developers Conference w San Jose

Współpracuje również z platformą e-commerce Shopify, dzięki czemu użytkownicy mogą śledzić swoje zamówienia za pośrednictwem aplikacji Apple Wallet.

Inne wprowadzone zmiany obejmują:
• Lepsze wyświetlanie punktów orientacyjnych w oprogramowaniu map
• Wyniki sportowe na żywo na Apple TV
• Udostępniana aplikacja do przeglądania filmów dostępna w Wiadomościach

Powiedziała, że ​​jej nowy laptop MacBook Air został „całkowicie przeprojektowany” wokół nowego procesora krzemowego M2, który według niej jest o 35% szybszy niż poprzedni układ M1.

Nowy laptop będzie ważył 1,2 kg i miał kamerę HD 1080p, aby zapewnić lepszy obraz podczas wideorozmów.

Firma technologiczna ogłosiła również, że doda narzędzie o nazwie „Kontrola bezpieczeństwa”, aby zatrzymać dostęp do poufnych informacji osób znajdujących się w nadużyciach.

READ  Wiadomości o Brexicie: Kwarteng poprosił o powstrzymanie Chin przed przejęciem brytyjskiej fabryki mikrochipów | Wielka Brytania | Aktualności

Jego oprogramowanie zostanie głębiej zintegrowane z zestawem wskaźników na desce rozdzielczej samochodów, które wejdą do sprzedaży w przyszłym roku.