Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Andrew Lloyd Webber ujawnia, że ​​jego syn jest „bardzo chory” na raka żołądka – „Jestem całkowicie zdruzgotany” | Wiadomości Entów i Sztuki

Nicholas Lloyd Webber, lat 43, jest najbardziej znany ze ścieżki dźwiękowej do dramatu BBC One Miłość, kłamstwa i nagrania oraz scenicznej i symfonicznej wersji Małego Księcia. Był także nominowany do nagrody Grammy wraz z ojcem za Musical Theatre Album.


Niedziela 19 marca 2023 15:58, Wielka Brytania

Andrew Lloyd Webber powiedział, że był „całkowicie zdruzgotany”, gdy okazało się, że jego najstarszy syn, Nicholas, był „w stanie krytycznym” z powodu raka żołądka.

the Oskar– Zwycięski kompozytor przegapi wernisaż Złego Kopciuszka w nowojorskim Imperial Theatre, ze względu na obecność jego syna – który jest także kompozytorem – w szpitalu.

„Z przykrością informuję, że mój najstarszy syn, Nick, jest w stanie krytycznym” – powiedział lord Lloyd Webber w oświadczeniu.

„Jak wiedzą moi przyjaciele i rodzina, miał problemy żołądkowe rak Przez ostatnie 18 miesięcy, a Nick jest teraz w szpitalu.

Więc nie mogłem uczestniczyć w ostatnich zapowiedziach Bad Cinderella i w obecnej sytuacji nie będę mógł kibicować jej niesamowitej obsadzie, ekipie i orkiestrze podczas premiery w ten czwartek.

„Wszyscy modlimy się, żeby Nick skręcił za róg. Walczy dzielnie ze swoim nieposkromionym poczuciem humoru, ale na razie moje miejsce jest z nim i rodziną”.

Nicholas Lloyd Webber, lat 43, jest najbardziej znany ze ścieżki dźwiękowej do dramatu BBC One Miłość, kłamstwa i nagrania oraz scenicznej i symfonicznej wersji Małego Księcia.

również produkowane Jego ojciecSymphonic Suites w Theatre Royal Drury Lane w Londynie został nominowany do nagrody Grammy wraz z ojcem za muzyczny album teatralny dla Kopciuszka Lorda Lloyda-Webbera.

Lord Lloyd Webber – zdobywca trzech nagród Grammy, czterech nagród Tony i Oscara – miał otworzyć Bad Cinderella w czwartek po tym, jak ogłoszono go w zeszłym roku, kiedy powiedział, że jest tym „zachwycony i podekscytowany”.

READ  Adele ujawniła, że ​​jej wytwórnia nagrała jej 50-minutową, śmieciową wersję I Drink Wine

Czytaj więcej:
Joni Irwin świętuje swoje pięćdziesiąte urodziny wcześnie po zdiagnozowaniu śmiertelnego raka
Mutacja genu, która zwiększa ryzyko raka piersi i jajnika związana z Orkadami

Co to jest rak żołądka?

Rak żołądka — znany również jako rak żołądka — występuje, gdy komórki wyściółki żołądka tworzą się i rosną nieprawidłowo.

Jeśli rak zostanie wykryty we wczesnym stadium, istnieje szansa na wyleczenie.

To jest limitowana wersja tej historii, więc niestety ta zawartość nie jest dostępna.

Odblokuj pełną wersję

Istnieje wiele objawów związanych z rakiem żołądka, z których niektóre mogą być trudne do zidentyfikowania – a NHS twierdzi, że obejmują one:

Zgaga lub refluks żołądkowy

Problemy z połykaniem

• Źle się czuć

• Niestrawność

• Bardzo szybkie uczucie sytości

• Utrata apetytu i utrata masy ciała

• Ból w nadbrzuszu

• Uczucie dużego zmęczenia

Obrzęk w górnej części żołądka

Według Bupy każdego roku w Wielkiej Brytanii zapada na raka żołądka około 6600 osób.