Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ananya Panday opowiada o pracy z Shakunem Batrą w Jahrayan: Przed spotkaniem z nim obejrzała polskie i szwedzkie filmy

Ananya Panday dowiodła swojej siły jako aktorka dzięki swojej znakomitej roli w filmach takich jak „Pati Patni Aur Woh”. Aktorka pojawi się następnie w domu Shakuna Batry „Gehraiyaan”, gdzie zagra jedną z czterech głównych bohaterek. Obok niej w filmie pojawią się Dipika Padukone, Siddhanth Chaturvedi i Daeria Karwa. Film ma zostać wydany w Amazon Prime Video 11 lutego. W niedawnym wywiadzie opowiedziała o swoim doświadczeniu aktorskim w Gharyan i pracy z utalentowanym reżyserem Shukun Batra.

W rozmowie z ETimes, Ona Pamiętam, jak pierwszy raz spotkałem Shakuna Patrę. Opowiedziała świetną historię, powiedziała, że ​​jej pierwsze spotkanie z Shakunem było bardzo zabawne. „Moje pierwsze spotkanie z Shakunem było zabawne. Po tym, jak o nim usłyszałem, przed spotkaniem z nim obejrzałem polskie i szwedzkie filmy”. Jednakże, Ona Dodała, że ​​po spotkaniu z nią zdała sobie sprawę, że jest całkowicie zimny i jest w jej typie faceta. Byłem też pod wrażeniem ilości miejsca, jakie dał swoim przedstawicielom.

Mówiąc o Gharianie, samolubny Powiedziała, że ​​po raz pierwszy zobaczyła film, poszła do łazienki i nie wychodziła przez 20 minut. „Byłam bardzo szczęśliwa, że ​​mogłam być częścią tego filmu. Praca z Shakunem była na mojej liście życzeń. Relacje, które stworzyliśmy w tym filmie, kiedy kręciliśmy w Goa przez dwa miesiące, są na całe życie. Ten film zmienił mnie jako aktorkę i jako postać”.

Przeczytaj także: Ananya Panday zamienia się w piosenkarkę, gdy śpiewa główną piosenkę Gehraiyaan w teledysku; Komentarze na okładce jako „Nieźle”

READ  American Influencer Awards spotykają się z finalistą Adamem Burrellem