Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktualizacja Samsunga z grudnia 2021 r. pojawia się na tych telefonach

Firma Samsung rozpoczęła wdrażanie najnowszej aktualizacji zabezpieczeń systemu Android na grudzień 2021 r., a w przypadku niektórych telefonów Galaxy aktualizacja jest częścią aktualizacji do One UI 4.0 i Androida 12.

Aktualizacja zabezpieczeń firmy Samsung z grudnia 2021 r. — co nowego

Jak zwykle, wprowadzenie aktualizacji dla urządzeń Samsung Galaxy z grudnia 2021 r. rozpoczęło się tuż przed nadejściem nowego miesiąca 30 listopada, na cały tydzień przed opublikowaniem przez Google informacji o aktualizacji Androida. według Oryginalny Biuletyn GoogleIstnieje 5 krytycznych problemów, 21 o wysokim priorytecie i 3 średnie problemy, które zostały naprawione w łatce na Androida z grudnia 2021 roku.

Od tego czasu Samsung wypuścił własne produkty szczegółowe oświadczenie Z edycji Security Maintenance, która uzupełnia poprawki Google różnymi łatkami specyficznymi dla Galaxy. Większość „krytycznych” poprawek dotyczy problemów specyficznych dla urządzeń Exynos, podczas gdy inny interesujący exploit umożliwiał działanie Apps Edge nawet wtedy, gdy telefon miał być wyłączony.

Poza zwykłymi poprawkami bezpieczeństwa, aktualizacja z grudnia 2021 r. jest częścią najważniejszej aktualizacji dla Jeden interfejs użytkownika z systemem Android 12 4.0, w przypadku niektórych urządzeń Samsung, takich jak Galaxy Z Fold 3.

Urządzenia z aktualizacją zabezpieczeń Samsunga z grudnia 2021 r.

Jeszcze przed początkiem grudnia Samsung zaczął wprowadzać najnowszą aktualizację zabezpieczeń, ale na pewno nie tak szybko, jak w ostatnich miesiącach. Jak zwykle, Samsung wprowadził aktualizację jako pierwszy na niektórych swoich najdroższych telefonach, linii składanych Galaxy Z.

Ta lista będzie zawierała informację o tym, gdzie aktualizacja pojawiła się po raz pierwszy i czy jest dostępna również w USA. Jak zwykle najnowsze dodatki zostaną wyróżnione pogrubieniem.

Seria Galaxy S

Rok po roku seria Galaxy S była podstawowym telefonem z Androidem, służąc jako jeden z najsilniejszych i najpopularniejszych konkurentów iPhone’ów Apple. Aby uszanować dodatkowe koszty zakupu flagowego telefonu, Samsung zapewnia comiesięczne aktualizacje urządzeń z serii Galaxy S przed telefonami z niższej półki.

READ  Mały i na pewno świetny

Pierwszym telefonem Galaxy S, który otrzymał łatkę w tym miesiącu, był Galaxy S10, który otrzymał aktualizację 6 grudnia Zaczynając w Europie. Kolejni byli właściciele serii Galaxy S21 w Europie 8 grudniaTylko te duże firmy wracają do poprawki bezpieczeństwa, ponieważ już korzystają z One UI 4.0.

  • Galaxy S21 / S21 + / S21 Ultra – G99xBXXS3BUL1 (po raz pierwszy wprowadzony w Europie)
  • Galaxy S10 / S10 + / S10e – G97xFXXSEFUL1 (po raz pierwszy wprowadzony w Szwajcarii)

Składana seria Galaxy Z

Seria Galaxy S była kiedyś flagowym telefonem dla „wszystkich”, podczas gdy seria Galaxy Note oferowała dodatkowe funkcje dla entuzjastów Androida. Teraz wygląda na to, że seria Galaxy Note może być dobiega końca Na korzyść linii Samsunga droższych składanych telefonów Galaxy Z. Aby nagrodzić pierwszych użytkowników technologii składanych ekranów Samsunga, seria Galaxy Z jest często jednym z pierwszych telefonów, które co miesiąc otrzymują aktualizację zabezpieczeń Androida.

Samsung wprowadził na rynek Galaxy Z Flip 5G 30 listopada W całej Europie oryginalny Galaxy Z Flip jest ściśle śledzony 2 grudnia w Austrii i Szwajcarii.

Tymczasem Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3 otrzymały stabilne aktualizacje do Androida 12, a One UI 4.0 już działa 6 grudnia W Korei i Serbii telefony są jednocześnie wprowadzane do poprawki bezpieczeństwa z grudnia 2021 r.

  • Złożenie Galaxy Z 3 – [Build number not yet known] (po raz pierwszy wydany w Korei)
  • Galaxy Z Flip 3 – F711BXXU2BUKM (po raz pierwszy wprowadzony w Serbii)
  • Galaxy Z Flip 5G — F707BXXS6EUK1 (po raz pierwszy wprowadzony w Europie)
  • Galaxy Z Flip – F700FXXS8EUI2 (po raz pierwszy wprowadzony w Austrii i Szwajcarii)

Seria Galaxy Note

Chociaż seria Galaxy Note wydaje się na razie kompletna, a inne urządzenia z oferty Samsunga otrzymują wyłączne wsparcie dla rysika S Pen, Samsung nadal aktywnie wspiera Galaxy Notes, które sprzedawał w poprzednich latach.

READ  Metroid Dread 1.0.3 jest już dostępny, oto pełne informacje o aktualizacji

zatrudnienie 6 grudniaGalaxy Note 10+ 5G otrzymał aktualizację bezpieczeństwa w Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Później w tym samym dniuAktualizacja dotarła do właścicieli Galaxy Note 10 i Note 10+, którzy kupili swoje telefony od amerykańskiego operatora komórkowego, dzięki czemu są pierwszymi urządzeniami Samsung w USA, które otrzymają łatkę z grudnia 2021 roku.

  • Galaxy Note 10+ 5G – N976QXXS5FUK4 (po raz pierwszy wprowadzony w Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratach Arabskich)
  • Galaxy Note 10/10+ – N970USQS7FUKA (po raz pierwszy wprowadzony w USA)
    • Stany Zjednoczone: dostępne na zablokowanych telefonach firm komórkowych

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji: