Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktualizacja Elden Ring 1.12 dodaje nowe funkcje przed premierą Shadow of the Erdtree

Aktualizacja Elden Ring 1.12 dodaje nowe funkcje przed premierą Shadow of the Erdtree

FromSoftware udostępnia nową aktualizację dla Elden Ring, która dodaje szereg funkcji przed wydaniem DLC Shadow of the Erdtree.

W związku z konserwacją serwera, która miała miejsce dzisiaj, 20 czerwca, wypuszczona zostanie łatka 1.12, która ma przygotować Elden Ring na premierę Shadow of the Erdtree, która odbędzie się 21 czerwca. Służy jako aktualizacja podstawowej gry Elden Ring i łatka pierwszego dnia dla nadchodzącego rozszerzenia.

Łatka 1.12 dodaje nowe funkcje do ekwipunku, w tym oznaczanie nowo nabytych przedmiotów znakiem „!” oraz nową zakładkę o nazwie Ostatnie przedmioty, dzięki której gracze mogą szybko przeglądać ostatnio nabyte przedmioty.

W innych miejscach dostępne są nowe funkcje puli przywołań, takie jak aktywne pule przywołań obecnie przenoszone do NG+ oraz włączanie/wyłączanie poszczególnych pul przywołań na nowo dodanej liście funkcji mapy. FromSoftware powiedziało, że podczas korzystania z Małej Złotej Kukły zostaną wybrane tylko aktywne kombinacje przywołań.

Do gry dodano pięć nowych fryzur. Można je wybrać podczas tworzenia postaci za pomocą Podstawki Zachmurzonego Lustra lub funkcji Odrodzenia Rennali.

Shadow of the Erdtree doda bogactwo nowej zawartości do ukochanej gry RPG. Podobnie jak w przypadku poprzednich gier FromSoftware, Dark Souls i Bloodborne, dostęp do DLC nie jest tak łatwy, jak wybranie go z menu, a gracze muszą wcześniej zaznaczyć kilka niejasnych wyczynów. Włącznie z opcjonalnym uderzeniem głową. Na szczęście IGN ma przewodnik na ten temat Jak przygotować się na DLC Shadow of Erdtree Jeśli chcesz się pokłócić przed wydaniem rozszerzenia. I koniecznie wyjdź Nasza interaktywna mapa Elden Ring Aby mieć pewność, że żadnego nie pominiesz Ważne przedmioty kolekcjonerskie.

Recenzja IGN Shadow of the Erdtree przyznała mu 10/10. Powiedzieliśmy: „Podobnie jak poprzednia gra podstawowa, Elden Ring: Shadow of the Erdtree podnosi poprzeczkę dla rozszerzeń DLC dla jednego gracza. Bierze wszystko, co uczyniło grę podstawową historyczną grą RPG, i skondensowuje ją w stosunkowo kompaktowej liczbie 20 – do 25 godzin i zapewnia nowe, wspaniałe wyzwania dla mocno zaangażowanych fanów.

READ  Wiadomości nie działają: problemy z Apple iMessage

Wesley jest redaktorem wiadomości IGN w Wielkiej Brytanii. Znajdziesz go na Twitterze pod adresem @wyp100. Możesz skontaktować się z Wesleyem pod adresem [email protected] lub poufnie pod adresem [email protected].