Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktor Aleh Sidorchyk, oskarżony o „nieprzyzwoity czyn” podczas lotu, został usunięty z australijskiego programu

Aktor Aleh Sidorczyk został oskarżony o czyny nieprzyzwoite podczas lotu Malaysia Airlines do Adelajdy. Image / Białoruski Wolny Teatr, ulotka

Międzynarodowy aktor, który miał wystąpić w Australii, został usunięty z produkcji po tym, jak został oskarżony o niewłaściwe zachowanie w samolocie.

Aleh Sidorczyk miał wystąpić w Adelaide Festival w tym miesiącu.

Aktor pochodzi z Białorusi i występuje w ramach Białoruskiego Wolnego Teatru. Firma zajmująca się wolnością i demokracją została zakazana na Białorusi przez dyktaturę Aleksandra Łukaszenki.

Obecnie przebywa na wygnaniu w Londynie.

61-letni Sidorczyk był głównym członkiem obsady w uznanej produkcji firmy psy Europy.

Jednak rzekomy incydent miał miejsce w niedzielę podczas lotu Malaysia Airlines z Kuala Lumpur do Adelajdy.

Został oskarżony o czyn nieprzyzwoity podczas lotu samolotem.

Aktor pojawił się w Adelaide Magistrates Court w poniedziałek z miejskiego pokoju obserwacyjnego za pośrednictwem łącza wideo.

Domniemany nieprzyzwoity czyn miał miejsce w niedzielę podczas lotu Malaysia Airlines z Kuala Lumpur.  Photo/Samual T Unsplash
Domniemany nieprzyzwoity czyn miał miejsce w niedzielę podczas lotu Malaysia Airlines z Kuala Lumpur. Photo/Samual T Unsplash

Nakazano mu oddać paszport, zgłosić się na posterunek policji Hindley Street i zatrzymać się w swoim hotelu w CBD Człowiek ogłaszający. Nie wolno mu opuszczać kraju.

Dyrektor generalny Adelaide Festival, Cath Mainland, powiedziała, że ​​Sidorchik nie pojawi się teraz na scenie w Adelajdzie.

Aleh Sidorczyk nie wystąpi psy Europy Zastąpią ich Ilya Yasinsky i Igor Shugalev.

Produkcja rozpocznie się w czwartek wieczorem i potrwa do poniedziałku, 6 marca, zgodnie z planem.

Sidorczyk miał opuścić Australię 7 marca. Oczekuje się, że sprawa zostanie rozpatrzona w sądzie wcześniej, przed jego wyjazdem za granicę.

Wolny Teatr Białorusi to zespół 20 aktorów, którzy zostali wygnani z ojczyzny za swoje poglądy polityczne.

Grupa twierdzi, że jest „jedynym teatrem w Europie zakazanym przez swój rząd z powodów politycznych” za wyrażanie sprzeciwu wobec przywódcy kraju Aleksandra Łukaszenki.

Spektakl, który ma się odbyć w Adelajdzie, Dogs of Europe, oparty jest na powieści Alhierda Bacharevica, która według zespołu stanowi „potężne ostrzeżenie przed korupcyjnymi skutkami dyktatury”.

READ  Kolor Pantone z 2022 roku to retrospekcja z lat 90

– News.com.au z dodatkowymi raportami pracowników