Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aircom wchodzi do chmury z Infor

Aircom wchodzi do chmury z Infor

  • Dostawca OEM dla branży motoryzacyjnej zamierza wdrożyć oprogramowanie Infor CloudSuite Automotive, aby rozwijać swoją międzynarodową działalność

informacje, firma zajmująca się chmurą przemysłową, ogłosiła, że ​​Aircom Automotive wybrał Infor CloudSuite Automotive, który działa na Amazon Web Services (AWS), aby pomóc dostawcy samochodów w międzynarodowej ekspansji.

Aircom Group to polska grupa firm zajmująca się międzynarodową dystrybucją zestawów naprawczych i uszczelniaczy do ruchu opon wśród producentów oryginalnego wyposażenia samochodowego (OEM). Aircom produkuje również kompresory do foteli samochodowych z zawieszeniem pneumatycznym. ’’

Polecane wiadomości AI: SaaS Startup Synder zebrał 2 miliony dolarów w opóźnionej pierwszej rundzie, aby zrewolucjonizować księgowość e-commerce

Dowiedz się więcej o Infor CloudSuite Automotive: https://www.infor.com/products/cloudsuite-automotive

„Szukaliśmy w pełni skalowalnego rozwiązania, które pozwoliłoby nam usprawnić działania, a także wesprzeć dynamiczny rozwój naszego biznesu” – mówi. Dominic JechvenderDyrektor generalny Aircom. “Prowadzenie biznesu na skalę międzynarodową wiąże się z szeregiem wyzwań, którym należy sprostać. Rozproszona produkcja, zarządzanie łańcuchem dostaw, skuteczna obsługa klienta, powiązanie wszystkich poszczególnych operacji – to tylko niektóre z nich. Ponadto nasza firma intensywnie się rozwija teraz produkcja w Indie A Meksyk. W rezultacie naprawdę potrzebujemy profesjonalnych i sprawdzonych narzędzi, takich jak te dostarczane przez Infor.”

Wybór Infor CloudSuite Automotive zapewnia firmie dostęp do kompletnego, skalowalnego rozwiązania przemysłowego, które pozwala obniżyć koszty infrastruktury.

„Wybraliśmy Infor CloudSuite Automotive, ponieważ jest on dedykowany branży motoryzacyjnej ze specjalistycznymi funkcjami i gotowymi najlepszymi praktykami, które umożliwiają szybszą i tańszą realizację” – mówi Gschwender. „Jestem przekonany, że to rozwiązanie pomoże Aircom w dalszym rozwoju międzynarodowego biznesu”.

Najważniejsze cele wdrożeniowe to zastąpienie obecnego systemu systemem bardziej nowoczesnym i funkcjonalnym oraz wdrożenie sprawdzonych praktyk branżowych, które pomogą Aircom rozwinąć działalność. Rozwiązanie chmurowe Infor zapewnia elastyczny sposób na globalny rozwój firm, zwłaszcza w ChinyA Indie A Meksyk.

Polecane wiadomości AI: Austindeo zwiększa finansowanie serii A, aby rozszerzyć sieć zaufania MyVCM

READ  Zwolennicy Trumpa, rosyjscy oligarchowie i arystokraci finansują w Europie antygenderowych aktorów Nowości

Rozwiązanie jest wdrażane przez Merino Consulting Services BV – partnera międzynarodowego sojuszu Infor – jako głównego wykonawcę, wspieranego przez S&T, partnera kanałowego Infor w Polska. W związku z trwającą pandemią większość prac wdrożeniowych będzie wykonywana zdalnie. „Dzięki naszej rozległej wiedzy branżowej i doświadczeniu z Infor CloudSuite Automotive, mamy zwinne podejście do dostarczania rozwiązania, które wspiera międzynarodowy rozwój Aircom”, mówi Kris Ulburghs Wiceprezes ds. Sprzedaży w Merino Consulting Services BV.

“Rozwiązanie Infor CloudSuite Automotive i Infor Automotive Execution Accelerator pomogą nam lepiej przygotować się na nowe potrzeby naszych klientów OEM z branży motoryzacyjnej. Jako rozwiązanie dla wielu najemców, Infor będzie stale aktualizowane o nowe funkcje i innowacje dostosowane do samochodów Eliminuje to potrzebę aktualizacji systemu, co pozwoli skutecznie wdrażać nowe funkcje bez narażania firmy na ryzyko długich projektów wdrożeniowych – mówi Gschwender.

Po wdrożeniu system będzie początkowo używany przez ponad 100 pracowników w Polska, przed opublikowaniem w innych krajach.

Polecane wiadomości AI: Anatha ogłasza uczciwą i sprawiedliwą publiczną sprzedaż tokenów akceptującą Fiata i Crypto