Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

AB nie radzi sobie z presją Boksa jest kolosalne

Richie Muunga, dobra okazja do rozpoczęcia All Blacks w drugim teście przeciwko Springboks, wspomniał o frustracji, jaką odczuwał obóz po porażce na stadionie Mbombele, mówiąc, że niezdolność jego drużyny do radzenia sobie z presją defensywną RPA była „trochę przesadzona”. .

Mo’unga posunął się jeszcze dalej, mówiąc o prawie ciągłym strumieniu błędów All Blacków podczas ich przegranej 26-10, ich trzeciego z rzędu upadku i najgorszego od 94 lat przeciwko Boksom, kiedy powiedział, że nie potrzeba do tego pewności siebie ani dobrej mentalności. minimum na stadionie rugby.

„Nie powiedziałbym, że to umysłowe, powiem, że to błąd umiejętności” – powiedział dziennikarzom w Johannesburgu przed niedzielnym testem w Ellis Park.

„Nie musisz być w odpowiednim stanie psychicznym, aby złapać piłkę, wykonać swoją pracę lub dobrze wykonać podstawy, a myślę, że nie robienie tych rzeczy wywiera na nas presję”.

Mo’unga jest szansą na start z 10. miejsca, jeśli Beauden Barrett nie będzie dostępny po wylądowaniu na jego szyi po przerażającym pojedynku z piłką od Kurta-Lee Arendse w późnym teście lub, jeśli zdany przyzwoicie, udaj się do linebackera, aby się osłonić. jego brat Jordi, który zmaga się z kontuzją kostki.

Czytaj więcej: Ogromne obawy Fostera, że ​​Barrett zostanie zraniony przez seryjnego przestępcę

Opublikowała wiadomość od Barretta na kontach w mediach społecznościowych All Blacks, mówiąc: „Moja szyja jest wygodna i dobrze wyzdrowiałam po weekendowej katastrofie. Dobrze sobie radzę”, dobrze wróży Barrettowi, by mógł dzielić się pewnymi zdolnościami.

Mo’unga, którego szkolenie służyło jako Crusaders pod okiem Dana Cartera, od dawna znany jest z tego, że jest trudnym kierownikiem zadań na tym poziomie i wydaje się coraz bardziej komfortowy, prosząc o zastosowanie wyższych standardów na poziomie testowym, tak jak powinien to robić nawigator zespołu. Nie wypowiedział swoich słów we wtorek.

READ  Obejrzyj: Dunk dokucza Grizzlies, ponieważ Stephen Adams nie chce go z powrotem w play-offach NBA

28-latek, który wykonał 35 testów, musi mieć dość dobre wspomnienia z Ellis Park. To właśnie tam poprowadził Crusaders do ich pierwszego tytułu Super Rugby pod wodzą Scotta Robertsona w 2017 roku.

Kolejne pięć turniejów odbyło się dla Mongi pod wodzą trenera, któremu odmówiono pracy All Blacks w 2019 roku, ale jest coraz bardziej prawdopodobne, że zastąpi Iana Fostera i raczej prędzej niż później.

Prostytutka All Blacks Samisoni Taukei'aho próbuje zmierzyć się z supergwiazdą przeciwko Malcolmowi Marksowi na stadionie Mbombele.

Mo’unga powiedział, że dla All Blacks bardzo ważne było znalezienie sposobu na wyrwanie się z „kręgu” Boksów przez stałe fragmenty, bieganie po dużych piłeczkach na krawędziach i rzuty karne. Natomiast All Blacks nie zbudowali żadnego przez całe 80 minut.

Zapytany o niedawną krytykę wymierzoną zespołowi po pięciu porażkach w ostatnich sześciu testach, w których All Blacks spadły na piąte miejsce w światowym rankingu, Mo’unga powiedział, że to „sprawiedliwe”.

„Mamy w zespole ludzi, którzy wcześniej tego nie doświadczyli, więc jest im ciężko” – powiedział. „To trudne dla naszych rodzin. Ale jako ktoś, kto jest w pobliżu przez krótki czas, mój umysł się nie zmienia, moja energia się nie zmienia… Zewnętrzny hałas nie ma dla mnie znaczenia ani nie wpływa na mnie.

„Rozumiem, że fani i ludzie mogą być sfrustrowani, ale robimy wszystko, co w naszej mocy. Wiemy, że to nie zależy od All Blacks. Nasze przygotowania do wyniku w ten weekend będą bardzo głębokie.

Czytaj więcej: Opinia: Czas na Fostera – małe „usprawnienia” to za mało

„To bardzo sprawiedliwe. Zespół, który wspierają i zwykle osiąga wyniki, w tej chwili nie osiąga wyników. To sprawiedliwe, że fanom zależy, ponieważ tak jest… ale sprawiedliwe jest również to, że nie obchodzi nas, co myślą, ponieważ mamy rolę do odegrania i pracy do wykonania, a słyszenie tego nie pomoże nam w tym za chwilę. „

READ  Kredytobiorcy w Polsce i banki stoją w obliczu kryzysu orzeczenia Sądu Najwyższego

Ogłoszenie o składzie Fostera, które prawdopodobnie pojawi się w czwartek wieczorem, będzie bardzo oczekiwane, ponieważ tasuje swoje karty do tego, co może być jego ostatnim rozdaniem jako trener All Blacks.

Mo’unga, który nie rozpoczął testu od czasu odejścia z Francji w listopadzie zeszłego roku, może być wysoki, ale może też poprzeć Ethana de Groot i stracić napastnika Shannon Friesel.

„Ja też jestem w stanie zacząć” – dodał Munga. „Mogę być człowiekiem, jeśli zespół chce, żebym nim był. Rozumiem również, że mam rolę do odegrania w ostatnich 30 lub 20, aby spróbować zmienić grę. Jestem gotowy”.