Ocieplenie: Lisy zawodzą, bo w Polsce trwa zła forma

WARSZAWA, Polska – 30 września: Mahir Emeraldi z Legii Warszawa strzelił swojego pierwszorzędnego gola podczas meczu Ligi Europejskiej UEFA w grupie C pomiędzy Legią Warszawa a Leicester City 30 września 2021 r. na stadionie Vosca Polcico. (Fot. Adam Nargievich / Getty Images)

Po kolejnym niezręcznym występie od Miasto Leicester, Ten Lisy Zdobył w Stadion Wojska Polskiego czwartek wieczorem, do Legia Warszawa.

Po słabym występie w ostatnich kilku meczach, kiepska kondycja Leicester nadal trwa. ten Lisy Teraz widzą siebie w grupie po przegranej 1:0 z Warszawą i muszą teraz znaleźć zwycięstwa w kolejnych czterech meczach fazy grupowej, aby mieć szansę na awans.

Padną pytania dotyczące słabej formy Leicester, a oto kilka kluczowych punktów dotyczących rozczarowującej porażki Leicester w środku.

Wygląda na to, że bezpieczeństwo zostało utracone

Centrum znów jest bez partnerstwa Johnny Evans I Wesley FopanaObaj zostali ranni, The LisyOchrona drżała i nie była wygodna. Oto historia kilku ostatnich gier.

Scalanie Kokler Czoungu I Janick Westerkard Rozpoczęły się dwie ostatnie gry i nie bądźcie pewni, że gracie ze sobą. Choung chce iść do przodu z tyłu, podczas gdy Westerkard jest zwykle ostatnim człowiekiem i pilnuje ochrony. To nie jest nowe, para się nie skontaktowała. ten Lisy Wypróbowałem piątkę z tyłu i to nie zadziałało, a tylne trzy wydawały się nie działać.

Bez Fopany czy Evansa Leicester nie wydawałby się jednostronny i zagubiony. Ten gol doprowadził do słabej obrony i odwrotu od napastnika, Daniel Amarte Nie dość silny, mężczyzna pozwala mu przejść. Westerkard nie zamknął wtedy dozwolonego strzału Szmaragd Mahira Znajdź tyły sieci. To trudna sytuacja, ale z centralnym kryzysem związanym z połówką kontuzji Brendan Rodgers Musisz znaleźć formuły, aby uzyskać ochronę.

Osadź z obrazów kaset

Atak nie był zamierzony

Chociaż Leicester kilkakrotnie dominowało w piłce w tym sezonie, znaleźli się bez tej przewagi. ten Lisy W czwartek wieczorem strona polska nie wykazała się realnymi zamiarami ofensywnymi, więc Legia Warszawa miała czyste konto.

READ  Shobi ma oko na Hiszpanię po polskiej ekspansji

Ciężko było przełamać drużynę Leicester, zwłaszcza w drugiej połowie, kiedy gospodarze zaczęli kontratakować po wywołaniu presji. Leicester kilka razy podał piłkę bez realnego tempa i nie zjadł jej w polu karnym, w którym są bramki.

Widzowie nie pokazali walki w czwartkowy wieczór i nie zauważyli misji, na każdym balu byli na drugim miejscu. Tempo Leicester było powolne i ociężałe, a obrona Warszawy nie była specjalnie przetestowana. Aby rozbić zespoły, istnieje cienka granica między cierpliwością a pilnością Lisy Byli w tym ostatnim miejscu przeciwko polskiej opozycji.

Czas alternatywny

Rodgers może zostać przesłuchany w czwartek wieczorem o termin jego zmian Liverpool Szef zostawia ich za późno. W ostatnich kilku meczach Leicester musiało przegrać 1:0, zanim mogli zacząć grać z tym samym punktem i intencją wolnego tempa piłki nożnej.

Można by pomyśleć, że w wielkim meczu europejskim i czymś, co Leicester chce zrobić dobrze, Rodgers byłby chętny, aby przejść długą drogę w rywalizacji, ale jego alternatywy mogą sugerować coś innego.

Rodgers potrzebował do 67. minuty, aby dokonać pozytywnej zmiany w ataku i czekał 10 lub więcej minut Ademola Lukman I Jamie Verdy Gdy nadejdzie tylko 25 minut (lub mniej niż Lukman i Verdi), graczom trudno jest zaangażować się w grę i mieć mało czasu, aby na nich wpłynąć.