Ocieplenie: Lisy zawodzą, bo w Polsce trwa zła forma

WARSZAWA, Polska – 30 września: Mahir Emeraldi z Legii Warszawa strzelił swojego pierwszorzędnego gola podczas meczu Ligi Europejskiej UEFA w grupie C pomiędzy Legią Warszawa a Leicester City 30 września 2021 r. na stadionie Vosca Polcico. (Fot. Adam Nargievich / Getty Images)

Po kolejnym niezręcznym występie od Miasto Leicester, Ten Lisy Zdobył w Stadion Wojska Polskiego czwartek wieczorem, do Legia Warszawa.

Po słabym występie w ostatnich kilku meczach, kiepska kondycja Leicester nadal trwa. ten Lisy Teraz widzą siebie w grupie po przegranej 1:0 z Warszawą i muszą teraz znaleźć zwycięstwa w kolejnych czterech meczach fazy grupowej, aby mieć szansę na awans.

Padną pytania dotyczące słabej formy Leicester, a oto kilka kluczowych punktów dotyczących rozczarowującej porażki Leicester w środku.

Wygląda na to, że bezpieczeństwo zostało utracone

Centrum znów jest bez partnerstwa Johnny Evans I Wesley FopanaObaj zostali ranni, The LisyOchrona drżała i nie była wygodna. Oto historia kilku ostatnich gier.

Scalanie Kokler Czoungu I Janick Westerkard Rozpoczęły się dwie ostatnie gry i nie bądźcie pewni, że gracie ze sobą. Choung chce iść do przodu z tyłu, podczas gdy Westerkard jest zwykle ostatnim człowiekiem i pilnuje ochrony. To nie jest nowe, para się nie skontaktowała. ten Lisy Wypróbowałem piątkę z tyłu i to nie zadziałało, a tylne trzy wydawały się nie działać.

Bez Fopany czy Evansa Leicester nie wydawałby się jednostronny i zagubiony. Ten gol doprowadził do słabej obrony i odwrotu od napastnika, Daniel Amarte Nie dość silny, mężczyzna pozwala mu przejść. Westerkard nie zamknął wtedy dozwolonego strzału Szmaragd Mahira Znajdź tyły sieci. To trudna sytuacja, ale z centralnym kryzysem związanym z połówką kontuzji Brendan Rodgers Musisz znaleźć formuły, aby uzyskać ochronę.

Osadź z obrazów kaset

Atak nie był zamierzony

Chociaż Leicester kilkakrotnie dominowało w piłce w tym sezonie, znaleźli się bez tej przewagi. ten Lisy W czwartek wieczorem strona polska nie wykazała się realnymi zamiarami ofensywnymi, więc Legia Warszawa miała czyste konto.

READ  Polskie centrum Gaya-X, europejskiej inicjatywy uruchomionej w Polsce

Ciężko było przełamać drużynę Leicester, zwłaszcza w drugiej połowie, kiedy gospodarze zaczęli kontratakować po wywołaniu presji. Leicester kilka razy podał piłkę bez realnego tempa i nie zjadł jej w polu karnym, w którym są bramki.

Widzowie nie pokazali walki w czwartkowy wieczór i nie zauważyli misji, na każdym balu byli na drugim miejscu. Tempo Leicester było powolne i ociężałe, a obrona Warszawy nie była specjalnie przetestowana. Aby rozbić zespoły, istnieje cienka granica między cierpliwością a pilnością Lisy Byli w tym ostatnim miejscu przeciwko polskiej opozycji.

Czas alternatywny

Rodgers może zostać przesłuchany w czwartek wieczorem o termin jego zmian Liverpool Szef zostawia ich za późno. W ostatnich kilku meczach Leicester musiało przegrać 1:0, zanim mogli zacząć grać z tym samym punktem i intencją wolnego tempa piłki nożnej.

Można by pomyśleć, że w wielkim meczu europejskim i czymś, co Leicester chce zrobić dobrze, Rodgers byłby chętny, aby przejść długą drogę w rywalizacji, ale jego alternatywy mogą sugerować coś innego.

Rodgers potrzebował do 67. minuty, aby dokonać pozytywnej zmiany w ataku i czekał 10 lub więcej minut Ademola Lukman I Jamie Verdy Gdy nadejdzie tylko 25 minut (lub mniej niż Lukman i Verdi), graczom trudno jest zaangażować się w grę i mieć mało czasu, aby na nich wpłynąć.