Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

5 rzeczy, które warto wiedzieć o niesamowitym zwycięzcy Miami, Hubercie Harkasie, który zamyka oczy i oddaje strzał – ATP

Polak to obowiązkowy zawodnik w Miami po zdominowaniu Włocha Janica Sinnera. Nadal będzie się pojawiał genialny talent, który wyrósł w cieniu niektórych aktorów nowej fali.

Balowe dziecko

Jego matka Sosia była juniorem nr 1 w Polsce, a jego wujkowie (Noga i Domek) również grali w tenisa. Jego siostra (Nika, 14 lat) również gra w tenisa. Jego dziadek był międzynarodowym siatkarzem. Zaczynał na sądach w wieku 5 lat. Gdyby nie grał w tenisa, Hubert Harrocks chciałby zostać pilotem samochodowym lub koszykarzem.

Zamyka oczy i uderza pięścią

Pochodzenie. Zdobycie piłki, uderzenie jej i posunięcie się z nią było jedną z pierwszych sugestii podawanych na kortach tenisowych. Tego dnia Hubert Herkos musiał być rozproszony. Zamknął oczy i uderzył. „Zgadzam się, to prawda, zamykam oczy, kiedy uderzam piłkę. Właściwie zawsze tak grałem. Czasami wiem, że może mi to pomóc otworzyć oczy, kiedy uderzę piłkę ”- powiedział L Equip w 2019 roku.

Dziedzic Phoebe

W 2019 roku w Winston-Salem Hubert Hargogs został pierwszym Polakiem, który zarejestrował się do turnieju ATP po Vojtech FIBE z 1982 roku. FIBEC, zajmujący 10. miejsce na świecie w 1977 r., Wygrał 15 meczów w trasie, w szczególności Arthur Ashe lub Bjorn. W Winston-Salem Hargas obiecał wyeliminować w szczególności Feliciano Lopeza, Francisa Diafo i Denisa Shapolova, zanim Benoit Pierre pokonał finałowego seta 6-3, 3-6, 6-3. Wypowiadając się na temat Polski, powiedział: „Minęło dużo czasu. Jestem bardzo szczęśliwy. Wkrótce dołączy do mnie wielu innych i mam nadzieję, że wygram ponownie… ”Hurgas zdobył 3 tytuły w Stanach Zjednoczonych (Winston-Salem, Delre Beach i Miami 2021 w 2019). Ciężko. Jego kariera w Miami? W finale Janick Sinner uzyskał oceny 7-6 (7/4), 6-4 przez Denis Shapovalov, Milos Ravonic, Stefanos Tsitsipas i Andrei Rublev. Jest Włochem, który chce grać w deblu (jak Felix Agar-Aliasim).

READ  Polak Lewandowski przerwał dobrą passę w Pucharze Świata, wygrywając 2:0 z Saudyjczykami

Sąsiad obok Swedechu

16mi W rankingu ATP (24 lata; 1,96 m; 81 kg) w ten poniedziałek zdobywca pierwszego Polaka w Master 1000 (praworęczny, dwuręczny bekhend) trzyma ten sam standard, co jego koleżanka z drużyny Iga Swedeck (19 lat) w ostatnim wyścigu Roland-Cross Zwycięzca. W Polsce są dwa główne tematy. To tutaj Hurgas świecą w turnieju Wielkiego Szlema. Z 11 meczów, które rozegrał w czterech Wielkich Szlemach, nigdy nie był w 1/8 finału.

Śladami kuriera i Isnera z lekkim powiewem Murraya

Od czasu Indian Wells 2019 jest mentorem Craiga Pointona, byłego trenera Jima Couriera, Johna Isnera i Marty’ego Fisha. W swoim pierwszym meczu Hargas awansował do pierwszego ćwierćfinału Masters 1000, pokonując trzech najlepszych 30 graczy z rzędu (Paul, Nishigori, Shapovalov). „Trudno jest połączyć nowe rzeczy po raz pierwszy w turnieju, ale tak jest. Przetwarzanie informacji, które sprawdziliśmy, jest niesamowite. Uruchomił je bardzo szybko, jedno doprowadziło do drugiego. Śnieżka stała się trochę większa i trochę większa i tak się stało. Naprawdę pracujemy, a on robi rzeczy codziennie. Ale pozwólcie sobie, niech rzeczy przyjdą do was. Niech przyjdą ulepszenia i niech zadziała. Siedzisz przed kuchenką mikrofalową i krzyczysz bez pośpiechu, ona gotuje podczas gotowania. Rzeczy się dzieją, kiedy się zdarzają ”- powiedział technik na stronie internetowej ATP. Później powiedział: „Jeśli spojrzysz na niego, powiesz, że wygląda jak Andy Murray. Jest nieco wyższy niż Andy. Ruch Andy’ego jest wyjątkowy. Ale „Hobby” to dobry sportowiec. „Być może dodał, że jest cichy (dogrywka nie przegrywa w 2021 roku).