Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

27-calowy iMac z Apple Silicon nie powstaje

27-calowy iMac z Apple Silicon nie powstaje

Apple nie planuje opracowywania 27-calowego iMaca w wersji Apple Silicon.

Przedstawiciel Apple Potwierdza do granic Koncentrując się na interfejsie AIO, skupiono się na nowo wydanym 24-calowym iMacu. W naszej recenzji odkryliśmy, że procesor M3 przenosi iMaca na nowy poziom wydajności, nawet w grach. Joe Osborne z PCMag zauważa również: „Chociaż wielu moich kolegów ubolewało nad utratą 27-calowego iMaca, taki system byłby po prostu zbyt niepraktyczny na moim narożnym biurku — nawet 24 cale w zupełności mi odpowiadają”.

Wygląda na to, że Apple się z tym zgadza. 27-calowy iMac z procesorem Intel został ostatnio zaktualizowany w 2020 r., a kiedy w 2021 r. odświeżono jego obudowę, nowy Apple M1 Silicon pojawił się tylko w wersji 24-calowej. Następnie pominął M2 i w zeszłym miesiącu wypuścił na rynek M3, chociaż jest wyposażony tylko w chip modelu podstawowego, a nie M3 Pro lub M3 Max, które można znaleźć w konfiguracjach MacBooka Pro.

Polecane przez naszych redaktorów

W międzyczasie Apple wypuściło także 27-calowy wyświetlacz Apple Studio Display, który zmieści się pod komputerem Mac mini, jeśli masz miejsce na biurku. Ci, którzy chcą potężnego urządzenia AIO z dużym ekranem i nie przepadają za systemem macOS, powinni rozważyć 31,5-calowy Lenovo Yoga AIO 9i Gen 8 lub 34-calowy HP Envy 34 All-in-One, oba zostały opracowane przez redaktorów PCMag Wybory do wyboru.

Fan Apple?

Zarejestruj się u nas Cotygodniowe podsumowanie Apple Otrzymuj najnowsze wiadomości, recenzje, wskazówki i nie tylko, prosto do swojej skrzynki odbiorczej.

Ten biuletyn może zawierać reklamy, oferty lub linki partnerskie. Zapisanie się do naszego newslettera oznacza akceptację naszej strony internetowej Warunki korzystania I Polityka prywatności. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newsletterów.