Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

21 sadów Polski |  Vertikal.net

21 sadów Polski | Vertikal.net

28.05.2024

Polska firma leasingowa Petrolift zakupiła 21 nowych cztero- do sześcioosiowych żurawi terenowych Grove.

Dojechało już pierwszych kilka dźwigów, które posłużą do montażu turbin wiatrowych i prac nad projektem zakładu petrochemicznego.

(LR) Brian Regan i Aaron Ravenscroft z Grove/Manitowoc z Robertem Barranem z Petrolift, z Thomasem Steuerem i Davidem Semple z Grove/Manitowoc

Obecnie firma posiada ponad 40 maszyn All Terrain i jako pierwsza w Polsce posiadała kilka 300-tonowych GMK6300L-1.
Robert Barran, dyrektor generalny Petrolift, powiedział: „Uwielbiamy GMK6300L-1. Jest niezwykle niezawodna i solidna oraz jest najlepszą maszyną w swojej klasie. Jesteśmy teraz na etapie, w którym musimy rozszerzyć naszą ofertę; zwróćmy się do Grove i nie możemy się doczekać korzyści i wszechstronności. Wszechstronność naszych nowych modeli przynosi owoce na placach budowy w całej Europie.

300 ton GMK6300L-1 w użyciu

Dodał Aaron Ravenscroft, dyrektor generalny Manitowoc: „Wspaniale jest widzieć, jak tak lojalny klient rozszerza z nami współpracę. Niezawodność naszych produktów i pierwszorzędna obsługa klienta stworzyły tę szansę i nie możemy się doczekać, aż nowe żurawie Grove pojawią się w naszym kraju działanie.”

Należąca do rodziny Baran i zarządzana przez Roberta Barana i jego ojca Jana, Petrolift obsługuje flotę żurawi terenowych i gąsienicowych o masie do 1200 ton gąsienicowych z niedawno otwartego zakładu w Gdańsku w Polsce oraz innych lokalizacji w Krakowie , Gdynia, Pomorskie, Świności, Warszawa, Szczecin, Bock i Dybica, Polska. Firma oferuje szeroką gamę usług logistycznych, mając udokumentowane doświadczenie w elektrowniach, przeładunkach portowych i przemyśle wiatrowym.

READ  Były prezydent UE Donald Tusk wybrany na lidera polskiej opozycji Polska