Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

15 najlepszych rozszerzeń Chrome w celu poprawy produktywności

15 najlepszych rozszerzeń Chrome w celu poprawy produktywności

  • Rozszerzenia Chrome umożliwiają dodawanie do przeglądarki tysięcy różnych aplikacji i funkcji.
  • Na przykład rozszerzenia Słownik Google i Tłumacz Google umożliwiają łatwe wybieranie słów i tłumaczenie stron internetowych z języków obcych.
  • Oto 15 najlepszych rozszerzeń Chrome, które mogą poprawić Twoją produktywność.
  • Odwiedź Insider’s Tech Reference Library, aby uzyskać więcej historii.

Chrome stał się przeglądarką internetową wybieraną przez wiele osób. Dzieje się tak, ponieważ jest to szybka i wydajna przeglądarka, która ma wiele wbudowanych funkcji. Ale Chrome może więcej w połączeniu z pozornie nieskończonymi rozszerzeniami w Chrome Web Store. Zebraliśmy 15 najlepszych rozszerzeń do Chrome zaprojektowanych z myślą o zwiększeniu Twojej produktywności, niezależnie od tego, czy używasz Chrome do pracy, hobby czy działalności twórczej.

zbliżać się

Obwiniaj rozszerzenie w Chrome

Loom pozwala zrobić zrzut ekranu dowolnej karty lub okna lub całego pulpitu.

Dave Johnson


Chcesz nagrać ekran? zbliżać się To ułatwia. Za pomocą kilku kliknięć możesz nagrać określone okno, kartę przeglądarki lub cały pulpit z narracją głosową. Najlepszą funkcją jest opcjonalny film, który można przechwycić kamerą internetową — pojawia się w małym okrągłym oknie w rogu ekranu, aby uzyskać bardziej profesjonalny wygląd. Gdy skończysz, możesz udostępnić swoje filmy za pośrednictwem poczty e-mail.

TinEye

TinEye Jest to narzędzie do wyszukiwania obrazów wstecznych. Chcesz wiedzieć, skąd pochodzi dany obraz lub gdzie jest używany w Internecie? Kliknij przycisk rozszerzenia TinEye, aby przejść do witryny TinEye, a następnie przeciągnij dowolny obraz online na stronę, nawet bezpośrednio z innej witryny bez wcześniejszego pobierania. Po chwili TinEye pokaże Ci wszystkie strony, na których znalazłeś to samo zdjęcie.

Foxklux

Rozszerzenie FoxClocks do Chrome

Wyświetlaj wszystkie strefy czasowe, które są dla Ciebie ważne, przez cały czas dzięki FoxClocks.

Dave Johnson


Jeśli pracujesz z członkami zespołu, partnerami lub klientami w całym kraju lub na całym świecie, wiedza o tym, jak długo zajmuje siedem stref czasowych, może być ważna. Foxklux Pozwala stworzyć listę miast i wyświetlić czas w pasku na górze lub na dole przeglądarki. Lub zobacz godzinę w menu rozwijanym po kliknięciu przycisku rozszerzenia na pasku narzędzi.

Todoist

Todoist Jest to sympatyczny organizator i menedżer list, który synchronizuje Twoje zadania i działania na komputerze i innych urządzeniach. Rozszerzenie umieszcza Twoje pozycje Todoist na liście rozwijanej, dzięki czemu nie musisz otwierać nowego okna lub aplikacji, aby zobaczyć, co masz w planie dnia. Możesz także dodawać nowe zadania, wyznaczać cele i sprawdzać, którzy członkowie zespołu również korzystają z Todoist.

wyszukiwarka e-maili

Zgodnie z proponowaną nazwą, wyszukiwarka e-maili Ułatwia znajdowanie adresów e-mail do kontaktów biznesowych. Działa w połączeniu z LinkedIn i może pobierać adresy e-mail z dowolnej firmy lub strony wyszukiwania. Wszystkie kontakty są automatycznie zapisywane w chmurze w GetProspect Gdzie możesz tworzyć listy e-mailowe i eksportować je w inne miejsce.

Petwarden

Rozszerzenie Bitwarden do Chrome

Bitwarden to darmowy menedżer haseł z doskonałym rozszerzeniem przeglądarki.

Dave Johnson


Jest rok 2022, a teraz każdy powinien używać menedżera haseł, aby bezpiecznie zarządzać setkami haseł. Bitwarden i Rozszerzenie Bitwarden W przypadku Chrome powinno to być uważane za obowiązkowe. Umożliwia logowanie się do stron internetowych za pomocą jednego kliknięcia, a także umożliwia dostęp do bezpiecznych dokumentów z dowolnej strony internetowej.

trzymaj w kieszeni

Może to zabrzmieć trochę dziwnie, ponieważ Pocket – przydatne narzędzie do zapisywania stron internetowych, które chcesz zobaczyć później – jest własnością Mozilli, a jego początki zostały wbudowane w Firefoksa. ale możesz użyć przedłużenie kieszeni Aby dostosować strony internetowe do późniejszego czytania również w Chrome. Możesz zobaczyć swoją grupę czytania Pocket w Chrome, Firefox, na komputerze lub w aplikacji na urządzeniu mobilnym.

Przyjazny dla druku i PDF

Przyjazne dla druku i rozszerzenie PDF dla Chrome

Użyj rozszerzenia Print Friendly & PDF, aby usunąć wszystkie reklamy ze strony internetowej.

Dave Johnson


Przyjazny dla druku i PDF Usuwa ze strony wszystkie reklamy, elementy sterujące nawigacji i inne niepotrzebne elementy, które chcesz wydrukować, udostępnić pocztą e-mail lub zapisać jako plik PDF. Po prostu przejdź do strony i wybierz rozszerzenie, a otworzy się ono w nowym oknie, które możesz wydrukować, zapisać lub udostępnić. Zdziwisz się, ile stron internetowych jest skompresowanych do tej izolowanej postaci.

papier

papier Zmienia przeglądarkę Chrome w notatnik, który jest zawsze pod ręką do robienia notatek. Niezależnie od tego, czy chcesz zrobić notatkę do pracy na później, artykuł na zakupy spożywcze, czy przypadkowe notatki o swojej następnej powieści, po prostu otwórz nową pustą kartę w Chrome. Papier zamienia twoją pustą kartę w darmowy notatnik. Dodaj tytuły, proste formatowanie, listy punktowane i tekst. Wszystkie są automatycznie zapisywane w Chrome, więc nie musisz nawet zakładać żadnego konta, aby z nich korzystać.

Zrzut ekranu na całej stronie

Rozszerzenie do przechwytywania pełnego ekranu w przeglądarce Chrome

Zrób jeden zrzut ekranu dowolnej strony, niezależnie od jej długości.

Dave Johnson


Większość stron internetowych wychodzi poza dolną część ekranu komputera, ale Zrzut ekranu na całej stronie Wystarczy jedno kliknięcie, aby wykonać długi zrzut ekranu całej strony. Po przechwyceniu całej strony na jednym obrazie możesz zapisać ją na komputerze jako plik PNG lub PDF, a nawet edytować, dodając linie, strzałki i inne kształty.

Checker Plus dla Gmaila

Checker Plus dla Gmaila Dzięki temu Twoje konta Gmail są dostępne z dowolnego miejsca; Kliknij rozszerzenie, a otrzymasz rozwijane menu z Twoją skrzynką odbiorczą. Możesz czytać, odpowiadać, usuwać i w inny sposób zarządzać e-mailami, a także łatwo przełączać się między kontami, aby zobaczyć wszystkie swoje e-maile jednocześnie. Dzięki Checker Plus nigdy nie musisz otwierać Gmaila w dedykowanej karcie przeglądarki.

tłumacz Google

Rozszerzenie Tłumacz Google w Chrome

Tłumacz Google może wyświetlać dowolną stronę internetową w języku angielskim.

Dave Johnson


Istnieje wiele sposobów na uzyskanie napisów online, ale niewiele z nich jest tak łatwych, jak użycie pliku tłumacz Google przedłużenie. Po zainstalowaniu tego dodatku po prostu wybierz tekst w obcym języku na stronie i kliknij ikonę Tłumacza Google, która pojawi się obok wyboru. Jest tłumaczony automatycznie i nie musisz nawet wybierać języka.

gramatyka

Jeden z najpopularniejszych narzędzi do sprawdzania pisowni i gramatyki online, którego możesz użyć rozszerzenie gramatyczne Aby zoptymalizować wskazówki dotyczące pisania na prawie każdej stronie internetowej, w tym w mediach społecznościowych, takich jak Twitter, LinkedIn i Facebook. Istnieje płatna wersja Grammarly do zaawansowanej edycji, ale możesz bezpłatnie skorzystać z doskonałego sprawdzania pisowni i gramatyki.

słownik Google

Rozszerzenie słownika Google w Chrome

Wyskakujące okienko Słownika Google określa, które słowo wybierzesz.

Dave Johnson


Potrzebujesz pomocy w zakresie słownictwa? Szczególnie przydatne, jeśli czytasz artykuły techniczne w języku specyficznym dla domeny, słownik Google Jest podobny do Tłumacza Google, z tą różnicą, że słowa są już w języku angielskim. Kliknij dwukrotnie dowolne słowo na stronie, a Tłumacz Google otworzy wyskakujące okienko z jego definicją i wymową fonetyczną.

Zaplanowane powiększenie

Jeśli korzystasz z Kalendarza Google, ale wolisz


Powiększenie

do


Google nie żyje

(lub wymagane jest od Ciebie powiększenie), możesz użyć Zaplanowane rozszerzenie powiększenia Rozpoczynaj lub planuj spotkania Zoom bezpośrednio w Kalendarzu Google, oszczędzając czas potrzebny na przełączanie się między dwiema aplikacjami i ich porządkowanie.

READ  W Łodzi pojawiają się selfie z Polski przed selfie