Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

12 sposobów na przygotowanie się do pierwszego roku studiów الجامعية

Bądź przygotowany przed rozpoczęciem lekcji. Przejście ze szkoły średniej na studia może być ogromną zmianą dla uczniów, ponieważ…

Bądź przygotowany przed rozpoczęciem lekcji.

Przejście ze szkoły średniej do Szkoła Wyższa Może to być duża zmiana dla uczniów, gdy zaczynają samodzielnie, ponieważ wielu z nich po raz pierwszy odwróciło się od rodziny i przyjaciół. Dla tych, którzy obecnie podkreślają ten nowy rozdział życia i niepewności, istnieją sposoby na przygotowanie się przed rozpoczęciem pierwszych zajęć. Od szukania wsparcia akademickiego po rozwijanie silnych umiejętności interpersonalnych, poniższe wskazówki mogą pomóc nowym studentom w zorganizowaniu się i zbudowaniu podstaw sukcesu w college’u.

Dowiedz się o najnowszych protokołach COVID-19.

Pandemia koronawirusa przekształciła rok szkolny 2020-2021 w doświadczenie, które było prawie nie do poznania, ponieważ uczelnie koncentrują się w dużym stopniu na edukacji na odległość, egzekwują politykę dystansu społecznego, wymagają od mieszkańców kampusu noszenia masek i wdrażania innych zasad, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim społecznościom. Pojawienie się szczepionek przeciwko COVID-19 oznacza, że ​​wiele wcześniej ustalonych zasad zostało unieważnionych, ale niekoniecznie oznacza to powrót do świata sprzed pandemii. wiele uczelni Wymagane są szczepionki przeciwko koronawirusowi dla uczniów. Osoby, które nie otrzymają szczepionki, prawdopodobnie będą musiały przestrzegać wymagań dotyczących dystansu społecznego i zakrywania twarzy, a niektóre uczelnie pobierają opłaty od studentów, którzy nie są zaszczepieni na testy na COVID-19. Studenci, którzy tej jesieni wybierają się do kampusu, powinni zapoznać się ze wskazówkami ze swojej uczelni, aby zobaczyć, czego się spodziewać.

Czytaj jak najwięcej.

Zajęcia w college’u składają się z dużo większej ilości czytania niż jest to wymagane w liceum. Uczniowie powinni zacząć przyzwyczajać się do zwiększonego obciążenia pracą, czytając książki w szkole średniej i lato przed studiami. Podczas gdy wielu studentów czyta latem dla przyjemności, niektóre uczelnie przypisują tę samą książkę na nadchodzące zajęcia do przeczytania przed rozpoczęciem semestru, co można następnie omówić na kursach wprowadzających i na innych forach. Uczniowie szukający dobrej lektury powinni sprawdzić niektóre z nich Wybór popularnych programów do czytania Na uczelniach w całym kraju, gdzie znajduje się kilka bestsellerów „New York Timesa” zmagających się z aktualnymi problemami społecznymi i politycznymi.

Szukaj możliwych kierunków studiów licencjackich.

W większości uczelni studenci pierwszego roku nie muszą od razu wiedzieć, który z nich jest na pewno Szkoła Główna Oni pójdą. Ale studenci powinni zacząć o tym myśleć, przygotowując się do wyboru kursów. Na przykład osoby zainteresowane wstępnym prawem i przygotowaniami powinny dowiedzieć się więcej o tych utworach, jeśli oferuje je ich uczelnia. Eksperci zachęcają uczniów do odkrywania Doradztwo akademickie programy w swoich szkołach, aby zrozumieć zajęcia wymagane do spełnienia wymagań dla głównych lub nieletnich, a ostatecznie ich drogę do ukończenia szkoły.

READ  Deklarowana sprzeczność między Andrade Idol i Sami Guevara przed AEW Dynamite

Polskie umiejętności społeczne, ludowe i miękkie.

Uczelnia płaci studentom za Rozwijaj silne umiejętności komunikacyjne. Od projektów grupowych po nawiązywanie kontaktów z profesorami, umiejętność jasnego komunikowania pomysłów i wspólnej pracy dobrze służy uczniom. Obejmuje radzenie sobie z problemami społecznymi. Wielu uczniów będzie blisko współpracować z ludźmi z różnych środowisk i doświadczeń życiowych, więc powinni rozważyć skorzystanie z zajęć lub książek dotyczących różnorodności i integracji. Ponadto umiejętności przywódcze i umiejętności rozwiązywania problemów są ważnymi cechami, gdy przychodzi czas na ubieganie się o pracę i trening W szkole i po maturze. Po rozpoczęciu szkoły uczniowie powinni rozważyć zapisanie się na kursy, których nauczają umiejętności miękkie.

Korzystaj z narzędzi do zarządzania czasem.

College często daje poczucie nowo odkrytej niezależności, którego wielu uczniów nie miało w latach licealnych, ponieważ nauczyciele i rodzice trzymają ich w zadaniu, aby dostać się do ukończenia szkoły. Ponadto zrównoważenie wymagań akademickich i społecznych uczelni może być wyzwaniem nawet dla najbardziej pracowitego studenta. Istnieje jednak wiele narzędzi cyfrowych przeznaczonych dla studentów, a niewielka organizacja może znacznie pomóc w upewnieniu się, że czas jest mądrze wykorzystany. Aplikacje na smartfony A narzędzia mogą pomóc uczniom skrócić czas spędzany w czasie wolnym i w mediach społecznościowych oraz utrzymać harmonogramy studiów na bieżąco.

Waga zdobycia pracy na pierwszym roku.

Studia są drogie, a koszty przewyższają to Wykład i opłaty. Codzienne wydatki stanowią dużą część budżetu uczelni. Praca w niepełnym wymiarze godzin może złagodzić presję budżetową, ale wymaga również czasu poza klasą. Niektórzy studenci mogą kwalifikować się do udziału w Federalny Program Studiów PracyBiura pomocy finansowej College mogą pomóc odpowiedzieć na pytania przed rozpoczęciem semestru. przed zrobieniem pliku decyzja o pracy Jako student, studenci powinni porozmawiać z rodzinami o perspektywach finansowych.

Pozostań w kontakcie z biurem pomocy finansowej.

Jeśli sytuacja finansowa rodziny zmieni się w miesiącach poprzedzających pierwszy rok, istnieje możliwość uzyskania większej pomocy w opłaceniu studiów. Strona internetowa Federal Student Aid wskazuje, że studenci lub rodziny, których dochody ucierpiały w wyniku utraty pracy, skróconego czasu pracy lub różnych innych czynników, mogą kwalifikować się do dodatkowych środków na opłacenie studiów przez Pisanie listu odwoławczego. W zależności od sposobu wydatkowania tych środków przez szkołę mogą być również dostępne fundusze z dotacji na wypadek COVID-19. Pozostań w kontakcie z Biurem Pomocy Finansowej i Poproś o dodatkowe wsparcie finansowe Jeśli jest to konieczne.

READ  Wielki cios do odkrycia w Polsce

Dowiedz się, jak zachować bezpieczeństwo w kampusie.

Niektórzy studenci mogą brać udział w kursach online i osobiście tej jesieni, gdy Stany Zjednoczone wyjdą z pandemii i ważne jest, aby studenci czuli się bezpiecznie podczas pobytu w kampusie. Uczniowie powinni zachować zdrowy rozsądek, będąc świadomym swojego otoczenia i ucząc się, jak ich uczelnia radzi sobie z kwestiami bezpieczeństwa, w tym: napaść seksualna. Zarówno rodzice, jak i uczniowie powinni poświęcić trochę czasu, zanim klasa zacznie się zapoznawać z zasobami i procedurami bezpieczeństwa kampusu. Rodziny niepewne, jak mierzyć bezpieczeństwo kampusu, mogą z niego korzystać 12 pytań Jako punkt wyjścia do zrozumienia, czego szukać i oczekiwać, gdy ich uczniowie wyjadą jesienią na studia.

Komunikować się z profesorami przed rozpoczęciem zajęć.

Nawiązanie silnych relacji z profesorami może znacznie pomóc studentom w osiągnięciu sukcesu. Kiedy uczniowie wybiorą zajęcia, muszą pomyśleć Wyślij e-mail do wielu trenerów Lub sprawdź, czy tego lata mogą porozmawiać przez wideokonferencję lub telefon. Upewnij się, że we wszystkim jesteś pełen szacunku i dojrzały Komunikuj się z profesorami i innych członków wydziału.

Wykorzystaj w pełni działania mentoringowe.

Orientacja zwykle rozpoczyna się na kilka tygodni, a czasem miesięcy przed rozpoczęciem zajęć, chociaż pandemia zmusiła takie wydarzenia do odroczenia lub przeprowadzenia w całości online w zeszłym roku. Mając na uwadze pandemię, niektóre szkoły ponownie zobowiązują się w tym roku do poradnictwa online. Ponadto niektóre uczelnie oferują mieszane orientacje, aby zapewnić przychodzącym studentom to, co najlepsze z obu światów. Niezależnie od formatu mentoring to świetny sposób na aklimatyzację uczniów i Zadawać dużo pytań. Wiedz, że wszyscy starają się zaprzyjaźnić i dostosować do nowego środowiska, więc nie wstydź się. Wiele szkół po mentoringu oferuje wyjątkowe oferty Doświadczenia z pierwszego roku Pomaga uczniom lepiej łączyć się z kolegami z klasy i społecznością uczelni.

READ  Wordle 480 paź 12 WSKAZÓWKI - WSKAZÓWKI, KTÓRE POMOGĄ DZISIAJ ZNALEŹĆ ODPOWIEDŹ NA WORDLE | Gry | zabawa

Znajdź sposoby udostępniania.

Uczelnia zapewnia studentom szereg możliwości odkrywania bieżących zainteresowań lub rozpoczynania nowych hobby. Niezależnie od tego, czy chodzi o dołączenie do zespołu, czy angażowanie się w sprawy społeczne, wiele szkół ułatwia to Uczestniczyć. Posiadanie planu działania przed przyjazdem pomoże uczniom zidentyfikować znaczące działania i zapewnić, że nie przegapią dat rejestracji lub ważnych spotkań po rozpoczęciu szkoły.

Dowiedz się, gdzie szukać pomocy akademickiej.

Nowi studenci powinni mieć świadomość, że wiele uczelni ma dedykowane biura pomocy studentom student Dzielenie się pomysłami i pisanie artykułów. Studenci, którzy mają trudności na zajęciach lub chcą rozmawiać tylko z jednym profesorem na raz, powinni skorzystać z godzin otwartych. Biblioteki szkolne mogą również zapewnić uczniom doświadczony personel i materiały do ​​nauki. Te opcje mogą mieć szczególną wartość dla Studenci zagraniczni, którzy mogą cierpieć Ze znajomością języka angielskiego.

Znajdź więcej zasobów na temat sukcesu w college’u.

Podróż na studia nie kończy się po pierwszym roku, a US News zawiera mnóstwo informacji na temat wszystkiego, od znalezienia stypendiów po jak Napisz CV O możliwości, takie jak szkolenie. Możesz także otrzymywać najnowsze wiadomości, śledząc US News Education w mediach społecznościowych, w tym Portal społecznościowy Facebook A Świergot.

Wskazówki dotyczące udanego roku studenckiego لسنة

– Odkryj najnowsze protokoły COVID-19.

Czytaj jak najwięcej.

Poszukiwanie możliwych kierunków.

Polskie umiejętności społeczne, popularne i osobiste.

Korzystaj z narzędzi do zarządzania czasem.

– Zważyć, żeby dostać pracę na pierwszym roku.

Pozostań w kontakcie z biurem pomocy finansowej.

Dowiedz się, jak zachować bezpieczeństwo w kampusie.

Komunikować się z profesorami przed rozpoczęciem badania.

Wykorzystaj w pełni działania mentoringowe.

– Metody wyszukiwania do udostępnienia.

Dowiedz się, gdzie szukać pomocy akademickiej.

Więcej aktualności z USA

Co powinieneś wiedzieć jako student pierwszego pokolenia?

Życie w kampusie: przewodnik po mieszkaniach studenckich

Pytania dotyczące różnorodności dla szkół wyższych: o co pytać

12 sposobów na przygotowanie się do pierwszego roku studiów الجامعية Pierwotnie pojawił się usnews.com

Aktualizacja 13.07.21: Ten pokaz slajdów został zaktualizowany o nowe informacje.