Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zwolnienie Kena Williamsona jest najgorszym w horrorze Black Caps przeciwko Australii

Dymisja Kena Williamsona podsumowała problemy Czarnych Pucharów Zostali wysłani za 82 i przegrali swój drugi mecz Chapel Hadley Series z Australią o 113 punktów.

Kapitan Nowej Zelandii był związany w międzynarodowym krykiecie przez jeden dzień, a następnie stracił bramkę w nieprzyjemnych okolicznościach, robiąc zaledwie 17 z 58 piłek.

Australijski długonogi zawodnik Adam Zampa bez wahania przyznał w wywiadzie po meczu, że udana dostawa „nie wypadła tak dobrze”, jak by sobie tego życzył.

Australijski gracz w legginsy Adam Zampa świętował reakcję Kena Williamsona na jego zwolnienie w drugiej serii ODI Chapel Hadley.

Emily Parker / Getty Images

Australijski gracz w legginsy Adam Zampa świętował reakcję Kena Williamsona na jego zwolnienie w drugiej serii ODI Chapel Hadley.

To był pełny rzut, który musiał zostać wysłany do granicy z rosnącą presją, gdy Black Caps ścigali 196, aby rozstrzygnąć serię na stadionie Cazalys w Cairns.

Czytaj więcej:
* Czarne czapki zostały wysłane 82 razy, gdy Australia wygrała swój drugi mecz ODI i Puchar Chappelle Hadley
* Pokaż mi pieniądze: Jak 20 lig układa się w kontraktach Black Caps?
* Czarne Czapki walczą o utrzymanie passy Chappell-Hadlee, kiedy powinny być 1-0 w górę
* Trent Bolt „nie jest pewien”, dlaczego nie wyjechał wcześniej w przegranej Black Cabs do Australii

Zamiast tego Williamson przegapił to i otrzymał LBW. Zmienił decyzję, ale to oznaczało tylko, że było kilka powtórek, aby zbadać, co wydarzyło się w mózgach tych, którzy go obserwują, zanim wyszedł z parku.

W tym momencie Czarne Kapelusze były 33-4 na 19. miejscu, szybko stając się 57-8, przynosząc poprzedni rekordowo niski wynik 64 – zrobiony przeciwko Pakistanowi w 1986 r. – w zasięgu wzroku.

Uniknęli ustanowienia nowego znaku, ponieważ Matt Henry i Trent Bolt dobrze się bawili pod koniec wieczoru, który rozpoczął się od uzyskania 7-71 z 20 wzrostów i stawiania swojej strony na szczycie.

Ale Black Hats wciąż spadały, by stawić czoła ciężkiej porażce – z których jedna była jeszcze bardziej bolesna niż fakt, że Australia miała 117-8 przed rajdem do mety 195-9 po zagrywce.

Jak się okazuje, mogli tam się zatrzymać, a potem wygrać 35 rund.

Williamson rozpoczął swój wywiad po meczu w Fox Sports, zauważając, że „z pewnością nie był to nasz najlepszy wysiłek z kijem”.

„[There were] Szereg miękkich procesów separacji.

„Australia świetnie radziła sobie z piłką i nic nam nie dała, a my naprawdę musieliśmy spróbować to pokonać i wejść głębiej w grę.

„Dach był wyzwaniem i [196] Wymagałoby to dużo ciężkiej pracy, ale powiedziawszy to, nie zastosowaliśmy się wystarczająco dobrze”.

W pierwszej rundzie Czarnych Czapek Martin Jupitel padł pierwszy na swojej kwadratowej nodze, a następnie popełnił błędy, ścigając szeroką dostawę Mitchella Starka.

Ktoś z Devon Conway lub Williamson miał wybiec na następny bal, ale przeżyli i stamtąd poszli do swoich skorup zamiast próbować domagać się krawców Starc, Josh Hazlewood i Sean Abbott.

Stark i Hazelwood właśnie zeszli z boiska, umieszczając 47 w finale z nietoperzami, aby uszczęśliwić Australię między dwoma zespołami w pierwszej połowie, a ich szczęście wzrosło tylko wtedy, gdy podejście Nowej Zelandii trafiło w ich ręce.

Być może nie było zbyt wielu złych piłek do usunięcia, ale gdy Black Caps zgarnęli 14-3 po 10 kolejnych i zdobyli 29 piłek, aby zdobyć bramkę dla Abbotta, który wykończył imponujące liczby 2-1 z pięciu overów, było jasne, że potrzebna zmiana planu.

„Każdy ma własne umysły i podejmuje własne decyzje” – powiedział Williamson, zapytany o mentalność swojej drużyny w odniesieniu do nietoperzy.

Kapitan Black Cup Ken Williamson wycofuje się po odesłaniu w swoim drugim meczu ODI z Australią.

Robert Cianflon / Getty Images

Kapitan Black Cup Ken Williamson wycofuje się po odesłaniu w swoim drugim meczu ODI z Australią.

„Pomyślimy o tym, musimy być znacznie lepsi.

„Przystosowanie się do tych warunków jest kluczowe i nie jest to typowy krykiet we współczesnych meczach międzynarodowych – cofa cię trochę w czasie”.

Kapitan Australii, Aaron Finch, rozpoczął mecz od upuszczenia swojej drugiej kaczki z piłką – piątej w tym roku – ale pod koniec meczu był pełen uśmiechów, a w transmisji zamienił zwycięstwo swojej drużyny na „kilka rzeczy”.

Furtka zaczyna zwalniać i obniżać się, więc kiedy ustawisz kilka prostych, może być naprawdę trudno przebić się bez ryzyka.

„Wraz z rosnącą presją, a moje tempo biegania zaczęło wzrosnąć do pięciu i pięciu i pół, czuliśmy, że mamy dyscyplinę, aby iść dalej.

Adam Zampa [who took 5-35] Dostałem nagrody, ale to wszystko było ustawione wcześniej.

Druga porażka Black Caps w ciągu trzech dni przedłużyła ich bez zwycięstwa we wszystkich formatach w Australii do 14 meczów przed trzecim i ostatnim meczem w niedzielę.

Najniższe sumy ODI dla czarnych kapsli

64 przeciwko Pakistanowi; Szardża 1986

73 przeciwko Sri Lance; Auckland, 2007

74 przeciwko Australii; Wellington, 1982

74 przeciwko Pakistanowi; Szardża 1990

79 przeciwko Indiom; Visakhapatnam, 2016

82 przeciwko Australii; Kopce, 2022

95 przeciwko Australii; Christchurch, 1990

97 vs Australia; Faridabad, 2003

103 przeciwko Indiom; Ćennaj, 2010

105 przeciwko Australii; Auckland, 2010

READ  Wycieczka po Bathurst S5000 odwołana z powodu przeglądu bezpieczeństwa